HISS lampica na Hondi CBR 600??!!!

rhythm

New member
Frendu mi se počela paliti ta lampica i koliko sam skužio trokira mu cbr-ka na nižim okretajima.
E sad kak je to sustav protiv krađe, nemam pojma kakve bi to moglo imati veze jedno s drugim, jer se HISS buni samo na neoriginalni ključ koliko sam shvatio.
Ili je ta HISS lampica na kontrolnoj ploči nešto drugo??
Ideje??
 
A u user manualu nista ne pise? Koja je lampica za sto, kad se pale i tak...  :misli:
 
rhythm said:
Frendu mi se počela paliti ta lampica i koliko sam skužio trokira mu cbr-ka na nižim okretajima.
E sad kak je to sustav protiv krađe, nemam pojma kakve bi to moglo imati veze jedno s drugim, jer se HISS buni samo na neoriginalni ključ koliko sam shvatio.
Ili je ta HISS lampica na kontrolnoj ploči nešto drugo??
Ideje??
jel mu se pali lanpica u voznji ili kad je motor ugasen? ako je u voznji moguce da je neka greska na kljucu, a ako se pali dok je ugasen onda je sve ok.
 
Tommee said:
A u user manualu nista ne pise? Koja je lampica za sto, kad se pale i tak...  :misli:

Primjećuješ da pitam za nekog drugog??
Da ja nemam hondu, niti user manual?
Da pitam jer MENE zanima kaj bi to bilo i da li ima veze jedno s drugim?On će ionako u servis za 2 dana, pa da se vidi
Nema ni on user manual, jer ga nije dobio od prijašnjeg vlasnika.
Hvala na odgovoru (y)
 
Hornet_Fan said:
jel mu se pali lanpica u voznji ili kad je motor ugasen? ako je u voznji moguce da je neka greska na kljucu, a ako se pali dok je ugasen onda je sve ok.

Kad je upaljen!!!
 
A moze bit svasta, al ja mislin da je na kljucu greska. Koliko je star motor?
 
Hornet_Fan said:
A moze bit svasta, al ja mislin da je na kljucu greska. Koliko je star motor?

2003 ili 2004 nisam siguran..
 
Modesty40 said:
kad si ljuut :(
Kakve veze ima motor od frenda sa mojom ljutnjom??
Big brother nije zadovoljan-objasni!!!

Nazad na ON TOPIC: Ključevi su originalni.sutra ide frend na servis,pa bumo vidli kaj je.
 
pa nije mu problem kliknit, sacekat 2 min, i ima bi user manual....
 
http://pdftown.com/PDF-Honda-CBR600RR-2006-Owner-Manual.html
 
Zildjian said:
pa nije mu problem kliknit, sacekat 2 min, i ima bi user manual....

a šta misliš zašto sam JA postavio pitanje na forumu??
Čovjek se ne koristi kompjuterom!!!
 
digni manual i isprintaj mu stranicu s funkcijama lampice....
 
meni se takoder jucer upalila HISS lampica nakon sto sam ugasio motor tj. pocela je žmigati. Btw vozim horneticu 600 2007. Uglavnom nehotice prilikom voznje sam ugasio HISS sistem na nacin da sam drzao SEL (ispod sata) dugme par sekundi.

Na isti sam nacin i ukljucio nazad HISS sistem pa probaj i ti na isti nacin.
 
bronco82 said:
meni se takoder jucer upalila HISS lampica nakon sto sam ugasio motor tj. pocela je žmigati. Btw vozim horneticu 600 2007. Uglavnom nehotice prilikom voznje sam ugasio HISS sistem na nacin da sam drzao SEL (ispod sata) dugme par sekundi.

Na isti sam nacin i ukljucio nazad HISS sistem pa probaj i ti na isti nacin.
To si iskljucija i ukljucija samo lanpicu od HISS-a. HISS nemos iskljucit.