Hitno - 636... 2003.g....!!!!

Kawabiker

Active member
Treba mi lijevi dekl, ilitiga onaj od magneta, ima tko HITNO, NAJNAJHITNO.....cijeli of kors, potrganog imam i ja.....!!!!!


HVALA UNAPRIJED!!!
 
Ma vozil budem ga još, moram rješit kredu, nikak' da skupim dosta da otplatim konačno......... :evil: , doduše mislim da ne budem regal jer se opet ne budem imal vremena vozit, kad ću znat da ću se vozit, dignut ću lijepo probe i basta......
Ima jedan kross sad kaj se trži, 250ccm, 2000 godina, mislim YAMAHA neka, 79 kg, 82 ks......jebote, to negde čupa........cijena prava sitnica 2100€......razmišljam nešto o tome, pa se prebacim sa ceste na brege i v šumu..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Kawabiker said:
Ma vozil budem ga još, moram rješit kredu, nikak' da skupim dosta da otplatim konačno

Pssssstttt... :paper:
 
imam ja, evo baš sam ga skinio za tebe... :mrgreen:



da šaljem a? u super je stanju, ima samo jednu malu rupu cca 1.5cm i fale namoti, ali za poštenu cijenu od 1000kn ti ga pošaljem poštom. E da, fali i još jedan komadić ja mislim... :mrgreen:
 
Namote ni ne trebam.......vidjet ću, možda ga još i pokrpam....... :misli: ..........mislim svojeg, jer skoro ni nema rupicu, samo je pogreban..........
 
Kawabiker said:
Namote ni ne trebam.......vidjet ću, možda ga još i pokrpam....... :misli: ..........mislim svojeg, jer skoro ni nema rupicu, samo je pogreban..........

pazi da ti nisu sjebani namoti, meni je dekl kako je puko/probio se za unutra izrezo i namote, ali mi je to ovaj jedan električar jedva napravio...nisam još i to htjeo novo kupovati...