HITNO- gume!!!

Status
Not open for further replies.
miha_vg said:
:LOL:

sad sam zvao moto shop alex, tamo ću i kupit jer imaju, u vulkalu nemaju....
Samo, morat ću ih vozit negdje na montažu.... gdje ima vulkanizer za motore najbliže Zagorskoj ulici... ima jedan na uglu, ali ne stavlja ih na motore.. pitat ću, možda će stavit..valjda čovjek zna stavit i na motor ak zna na auto...

kako nemaju? ja zvao prekjucer pa su imali..  :misli:

nego.. koliko para ce ti uzet u alexu za gumu??

i zasto jednostavno ne odneses kotac da ti promijeni gumu i sam si ga smontiras?
 
miha_vg said:
pa šta nije 90/90-18 isto kao i 3.50-18?

Aj razmisli sekund... Pa majkumu, oli bi Sava proizvodila, i to ni više ni manje od istog MC 7 modela, i 90/90-18 i 3.50-18 da je u pitanju ista guma... :mrgreen:

Kupi gumu ka šta ti piše u prometnoj, i ne pizdi... :LOL:
 
I da, što ne odeš u neki Savin dućan, i oni ti kažu di ćeš montirat, možda i besplatno... (y)

http://www.savatech.si/eng/velo/network-europe.htm#CROATIA
 
Doomsday said:
I da, što ne odeš u neki Savin dućan, i oni ti kažu di ćeš montirat, možda i besplatno... (y)

http://www.savatech.si/eng/velo/network-europe.htm#CROATIA

jel ima tog u zg?
 
miha_vg said:
jel ima tog u zg?

e sad si usro motku...

moram ic.. aj bok
 
jes jes, kliknuo, vidio, al tek nakon što sam poslao post  :dobar:
 
Savin dučan u Heinzlovoj 01/4819-080
križanje Nove Branimirove i Heinzlove iza onog nebodera u kojem je ljekarna,ulaz iz Heinzlove pa do zadnje zgrade,desno.
 
kosta said:
Savin dučan u Heinzlovoj 01/4819-080
križanje Nove Branimirove i Heinzlove iza onog nebodera u kojem je ljekarna,ulaz iz Heinzlove pa do zadnje zgrade,desno.

heinzelova 47 .. 3 nebodera, ulaz prek puta Lj. Posavskog, kod semafora  :wink:
 
kosta said:
Savin dučan u Heinzlovoj 01/4819-080
križanje Nove Branimirove i Heinzlove iza onog nebodera u kojem je ljekarna,ulaz iz Heinzlove pa do zadnje zgrade,desno.

Išao sam ga ja tražiti prije mjesec dana pa su mi rekli da tamo više ne postoji Sava. Nekam su preselili.  :misli:
 
Status
Not open for further replies.