Hitno! Pomoć oko dijelova za Harley-a!!!

andja vlajna

New member
Imamo problem. Grupa Nijemaca na putu u Dobrovnik je stala ovdje kod nas jer je ženi krepao Harley. Nekakvo čudo iz 75-te godine. Ne puni i treba nam regler. Zvali smo ovih par ljudi u okolici Šibenika što se bave motorima, ali nitko pojma nema gdje bi to mogli naći. Bila bih jako zahvalna ako netko zna gdje bi joj nabavili dio?
Nadopuna, kaže da je model 87 evo, ma što to značilo.
 
andja vlajna said:
Imamo problem. Grupa Nijemaca na putu u Dobrovnik je stala ovdje kod nas jer je ženi krepao Harley. Nekakvo čudo iz 75-te godine. Ne puni i treba nam regler. Zvali smo ovih par ljudi u okolici Šibenika što se bave motorima, ali nitko pojma nema gdje bi to mogli naći. Bila bih jako zahvalna ako netko zna gdje bi joj nabavili dio?
Nadopuna, kaže da je model 87 evo, ma što to značilo.
:misli: Mislim da ti je to Evo makina iz 87. Big twin 1340 ili je sportster, nešto su se i meni pomješali. Pitaj koji je pa ću probat iskopat nekakvu servisnu knjigu.

Ima djelova vani, ali kod nas :(
Ove šifre su ti za Big Twin iz 87
HD 74512-84 74513-82A 74513-85 74515-86 74516-86

REG-REC HA 12V
System: 12 V 22 A Alternator
Lead Length: 57"

A ove za sportstera iz 87
HD 74512-84 74513-82A 74513-85 74515-86 74516-86

Trebalo bi vidjet kolika je regulirana voltaža (npr za transalpa 13.5-15.5V na 5000rpm) i koliko ima žica, i onda vidjet ako paše od nečeg drugug.
 
Znam samo da ima 3 žice, ostavili su motor kod nas, pa će javiti sutra iz Dubrovnika. Pitat ću što je to točno jer ja ovo u životu vidjela nisam.
Hvala lipa!
 
andja vlajna said:
Znam samo da ima 3 žice, ostavili su motor kod nas, pa će javiti sutra iz Dubrovnika. Pitat ću što je to točno jer ja ovo u životu vidjela nisam.
Hvala lipa!
možeš ga slikat pa staviš tu, možda bi ti lakše pomogli  :misli:
 
andja vlajna said:
Znam samo da ima 3 žice, ostavili su motor kod nas, pa će javiti sutra iz Dubrovnika. Pitat ću što je to točno jer ja ovo u životu vidjela nisam.
Hvala lipa!
stavite regler od bilo kojeg japanskog motora koji ima trofazni alternator i te harleyeve tri žice spojite sa tri najdeblje (uglavnom žute boje) na japanskom regleru i juriš.... naravno regler mora bit zašarafljen na masu i izložen strujanju zraka radi hlađenja
 
Fala vam lipa , ali nakon čitavog dana maltretiranja, baba odlučila motor transportirati u Yamahu u Split. Evala joj bilo, i njoj i motoru o kojem pojma nema. Ukrca ju je Čaće i sritan mu put!
Samo mi je ža šta Paky nije moga koju lipu zaradit.  :mrgreen:
 
zvonko situm said:
stavite regler od bilo kojeg japanskog motora koji ima trofazni alternator i te harleyeve tri žice spojite sa tri najdeblje (uglavnom žute boje) na japanskom regleru i juriš.... naravno regler mora bit zašarafljen na masu i izložen strujanju zraka radi hlađenja
(y) (y) pa naravno, vidi se koga treba pitat  (y)
 
paky said:
za harleya opće nema uvoznika a kamoli dijelova  :LOL:  :mrgreen:
http://www.forticar.hr/


p.s.
jučer sam imao telefonski neke neprecizirane upite za reglere od nekih Yamaha. Vjerojatno je to bilo za tog Harleya
 
Nike said:
http://www.forticar.hr/


p.s.
jučer sam imao telefonski neke neprecizirane upite za reglere od nekih Yamaha. Vjerojatno je to bilo za tog Harleya
a gle ima  :D nisan pojma ima da postoji uvoznik  (y)
 
paky said:
a gle ima  :D nisan pojma ima da postoji uvoznik  (y)
a dje ima uvoznika i ko je i dje je to?
 
VELJO said:
a dje ima uvoznika i ko je i dje je to?
pa evo ti gore iznad    :shock: Nike napisa
 
paky said:
pa evo ti gore iznad    :shock: Nike napisa
ops nisam vidio. hvala
dali mozes da mi pretvoris (predpostavljam da je cijena u kunama) 180 000kuna u eure  :misli: