HITNO-stan za KRATKOROČNI najam

Status
Not open for further replies.

ZLO

Active member
oglas iz usluge :mrgreen:

TRAŽI SE STAN ZA NAJAM u blizini bolnice Jordanovac,na cca misec dan.
(nebi bilo na odmet da ima perilicu rublja i štednjak :LOL: ) do nekih cca 30tak eura dnevno.
info u inbox ili na br telefona 0957606423.
 
nemam na jordanovcu ali ima  frend full namjesten stan u buzinu..50 metri od busne stanice..
 
tetrijeb said:
nemam na jordanovcu ali ima  frend full namjesten stan u buzinu..50 metri od busne stanice..
imam i ja u rudesu :mrgreen:
triba starijoj gospođi :wink:
 
ZLO said:
oglas iz usluge :mrgreen:

TRAŽI SE STAN ZA NAJAM u blizini bolnice Jordanovac,..................

tetrijeb said:
nemam na jordanovcu ali ima  frend full namjesten stan u buzinu..

Ovo konkurira za najbesmisleniji odgovor godine  :mrgreen:
 
Maestral said:
Ovo konkurira za najbesmisleniji odgovor godine  :mrgreen:
Baš...čitam i ne vjerujem...čovjek je u muci i sigurno mora svaki dan u bolnicu a on mu nudi stan na drugom kraju grada iz kojeg mu u najboljem slučaju kroz jutarnju gungulu treba sat vremena do KBC-a  :-[
 
vasi komentari su kao smisleni...ponudio sam ono za sto znam da valja..blizina je busa..ful namjesten stan itd itd...to sto je na drugom kraju grada ne znaci da mozda nekome nebi odgovaralo..u ovom slucaju se radi o starijoj osobi koj bi tesko i vozanje busom bilo tako da zao mi je...samo sam htio pomoci..al po vama smislenim pametnjakovicima sam ispao glup  (y)
 
To je kao ono - imate li žilu od bika za bajs...ne, ali imam pizdu od krave za usnu harmoniku... :mrgreen:
 
tetrijeb said:
vasi komentari su kao smisleni...ponudio sam ono za sto znam da valja..blizina je busa..ful namjesten stan itd itd...to sto je na drugom kraju grada ne znaci da mozda nekome nebi odgovaralo..u ovom slucaju se radi o starijoj osobi koj bi tesko i vozanje busom bilo tako da zao mi je...samo sam htio pomoci..al po vama smislenim pametnjakovicima sam ispao glup  (y)

Stan u blizini bolnice na mjesec dana...pa ne moraš biti nuklearni fizičar za zaključiti o čemu je riječ :no:
 
švagan said:
To je kao ono - imate li žilu od bika za bajs...ne, ali imam pizdu od krave za usnu harmoniku... :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

budalo :0648:

Kiki_Rotten said:
Stan u blizini bolnice na mjesec dana...pa ne moraš biti nuklearni fizičar za zaključiti o čemu je riječ :no:

jbg dešava se :mrgreen:



btw stan pronađen :wink: fala svima na PPovima (y)
 
Status
Not open for further replies.