Hitno! Traži se! Enduro

Evo jedan primjer,znači da mi pomogneš reći šta želim, ne znam koliko znaš o kamionima ali ako i ne znaš,koji kamion bi uzeo da kupuješ novi,poredak redom,npr. Volvo, Daf, Scania, Iveco?

Dane ljutija se neljutija al tvoj post pokusavam procitat vise puta pa cak i bez razumjevanja i nemogu skuzit sta uopce zelis rec? 🤣
 
Kamioni se ne kupuju za razonodu, pitati takvu stvar je besmisleno na kvadrat. Mravac je bar imao dobru namjeru.😄
Uglavnom, ne razumijemo se pa nema smisla forsirati dalje.😇
 
Dane ljutija se neljutija al tvoj post pokusavam procitat vise puta pa cak i bez razumjevanja i nemogu skuzit sta uopce zelis rec? 🤣
Pa nije baš tako. Što se tiče ovaga htio sam napisati da vjerovatno većina nebi kao prvi uzela Iveco. Evo ja kao laik pitao jednog vozača iz firme,zašto stalno uzimaju Iveco kad se zna da ima boljih i čovjek mi ljepo objasnio zašto je Iveco za njih najbolji( premda inače sigurno nije). Znači mislio sam da znam,ispalo je da nemam pojma ali nitko me nije izvrijeđao nego mi je objasnio. I nije mi jasno zašto to tako ne može funkcionirati na forumu. I da dodam,ja ako se budem išao naći s tobom ili bilo kim na u st. ja ću se naći da popijemo piće a ne da se tučemo. Ako te ne podnosim ili ti mene jednostavno se ignoriramo tu na forumu,pa ne živimo u istom stanu pa da ne možemo.
 
  • Like
Reactions: Nero
Guy Martin se kune u Scaniu, znači, Scania je majka.
 
  • Haha
Reactions: Dene
Trazim hondu xr650r iz proslog desetljeca. Znam da ih nema bas u hr ali ima u It.

Probaj neznam jel se prodala, par puta je bila u oglasniku nekome je 4000e puno pa nema bas zagrijanih

 
  • Like
Reactions: diesel power
Pa nije baš tako. Što se tiče ovaga htio sam napisati da vjerovatno većina nebi kao prvi uzela Iveco. Evo ja kao laik pitao jednog vozača iz firme,zašto stalno uzimaju Iveco kad se zna da ima boljih i čovjek mi ljepo objasnio zašto je Iveco za njih najbolji( premda inače sigurno nije).
Jel ti to mene provociras?😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: Dene
Pa nije baš tako. Što se tiče ovaga htio sam napisati da vjerovatno većina nebi kao prvi uzela Iveco. Evo ja kao laik pitao jednog vozača iz firme,zašto stalno uzimaju Iveco kad se zna da ima boljih i čovjek mi ljepo objasnio zašto je Iveco za njih najbolji( premda inače sigurno nije). Znači mislio sam da znam,ispalo je da nemam pojma ali nitko me nije izvrijeđao nego mi je objasnio. I nije mi jasno zašto to tako ne može funkcionirati na forumu. I da dodam,ja ako se budem išao naći s tobom ili bilo kim na u st. ja ću se naći da popijemo piće a ne da se tučemo. Ako te ne podnosim ili ti mene jednostavno se ignoriramo tu na forumu,pa ne živimo u istom stanu pa da ne možemo.
Na forumu sam dugo i znam od koga sta ocekivat, ako mogu pomoc tu sam,neshvacam ovdje nista zapravo.
Upozna sam odlicnih ljudi s kojima se cujem i druzim a normalno je da ima i onih s kojma se ne slazem
 
  • Like
Reactions: prpa and Dene
Ima li netko motor da proda čovjeku? Otišlo ovo u daleko
 
  • Like
Reactions: Dene