!!! HITNO TREBAM PRIKOLICU !!!

Julius

New member
Drugi tjedan ako Bog da trebao bi skočiti u Dojčland po onaj motor o kojem sam pisao.

Sve sam uspio srediti, ali sam izvisio sa prijevozom tj. prikolicom. :anger:

Zamolio bih Vas ako netko ima za posuditi neka mi javi jer stvarno mi je hitno i gori mi pod nogama! Ako ne prikolicu za motor, onda barem onu običnu. Glavno da je registrirana. :moli:

Više ne znam kog da pitam i gdje da tražim... :neznam:


Unaprijed zahvalan!
 
ak nis ne nadjes kod ekipe imas dosta firmi koje iznajmljuju prikolice
 
Ma mora barba Tomee imati koju :wink:
 
Julius said:
Drugi tjedan ako Bog da trebao bi skočiti u Dojčland po onaj motor o kojem sam pisao.

Sve sam uspio srediti, ali sam izvisio sa prijevozom tj. prikolicom. :anger:

Zamolio bih Vas ako netko ima za posuditi neka mi javi jer stvarno mi je hitno i gori mi pod nogama! Ako ne prikolicu za motor, onda barem onu običnu. Glavno da je registrirana. :moli:

Više ne znam kog da pitam i gdje da tražim... :neznam:


Unaprijed zahvalan!

Fakat ak nema nitko drugi iznajmljuju ih u Bauhausu
 
jel to opet neko brise postove :?: :?: :?: :?:
 
Da stvarno, koji je to Q?!?

Kaj brišete postove??? :?: :?: :?: :evil: :evil: :evil:

Sad to sve lijepo vratite jer trebam te podatke! :pistoles:
 
www.motovito.hr

motorevija kaže da rentaju i prikolice
 
Bio sam danas u Bauhausu i tamo rentaju prikolice -> 100kn po danu + 1000kn pologa! Ali prikse nemaju zelenu kartu tak da nemreju prek grane.

Zajeb!! :evil:

U Baumaxu imaju prikse, ali mogu se dobiti samo ako se nešto kupi kod njih i isto ne mogu prek grane!

Zajbe x 2!! :evil:

U AK čiji sam član isto nemam priksu, zval sam par mehaničara, valjda sve frendove i štanga!!

Ovi kaj rentaju prikse mi se ne javljaju na mob. tak da niš nisam uspio saznat.

A valjda bi prije pronašao Alienski brod negdje u polju nego prikolicu u zagrebu... :anger: :misli:
 
A kaj ti ne bi bilo ljepše platit zool (valjda se tak piše) tablice i dopelat se fino do Zg. Mislim da ti ne bi bilo niš skuplje nek kaj bi platil najam prikolice
 
gigi said:
A kaj ti ne bi bilo ljepše platit zool (valjda se tak piše) tablice i dopelat se fino do Zg. Mislim da ti ne bi bilo niš skuplje nek kaj bi platil najam prikolice

Idem gore sa frendom i njegovima autom. Pa sam mislio još tu nešto uštedjeti jer jer mu tak i tak moram platit bengu, pa odma zakačimo prikolicu i puknemo pilo gure, pa se ljepo svi zajedno dopeljamo u Zg.
 
a da probas naci nekog frenda sa kombijem? bar da bude neki fiat doblo ili tako nesto.. mislim da bi to stalo iza.. lijepo na nogicu i zavezati.. hm?
se smije to?
 
Beeblebrox said:
Nadam se da ce sve proci ok
katalog te ceka

Hvala, i ja se nadam da će sve biti Ok!

Hvala ti na katalogu i sorry kaj se nisam javio kad si išao u Pit, budemo se našli jedan dan kad mi prođe ova ludnica! Onda bumo malo :piva:

:pjevajuci: