HITNO- Yamaha i Akrapović

brainlessmaniac

New member
Zanima me da li pašu grane i topovi Akrapović sa Yamahe R1 2007 na Yamahu R1 2005 ???
bez "laganih" prerada, naravno ...
 
brainlessmaniac said:
Zanima me da li pašu grane i topovi Akrapović sa Yamahe R1 2007 na Yamahu R1 2005 ???
bez "laganih" prerada, naravno ...
nepašu jer ti topovi iza stoje koso prema van jer je drugačiji kut grana ali imaš za kupit akrapoviča koji izgleda kao model 2007 al je za modele od 04 do 06 
 
Pitaj Joku s ovog foruma. On prodaje Yamahe i Akrapović ispušne sisteme,pa mislim da će znati 100% ti odgovoriti.
 
Ima na ovom forumu i uvoznik za Akrapović, ali evo, kad me se več proziva;

Dakle, istina je da je u 2007 bilo 2 modela, od kojih je jedan bio sa klasičnim prigušivačem, a drugi sa karbonskim, odrezanim pod kutem, slično kao i original.
Isto tako vidio sam R12007 sa ugrađenim "starim" ispusima, i prije nekoliko dana R12005 sa ugrađenim "novim" ispusima.
Po katalogu Akrapovića grane(prigušivači nebi trebali biti bitni) su različitih kataloških brojeva, ali potpuno istog opisa dijela u mjerama.

Tebi bi bilo najbolje da to probaš ugraditi pa vidiš, i naravno to nama onda preneseš u ovoj temi, da nebi bilo drugima poslije nedoumica
 
mjere u katalogu se odnose na promjer cijevi, ne na duzinu ili kuteve ili bilo sto takvo..R1 04-06 je prvo imao izvedbu sa 'obicnim' topovima, a nakon toga sa karbonskim dodatkom..

a sto se tice toga dal pasu, ne bi smijeli..a sad do tebe je dal ces ti to pokusati pripasivati ili raditi sto vec..sami Y dodatak prije topova je sasvim razlicit na oba modela, a samim time i kutevi pod kojima dolaze grane su drukciji..

a osim toga, kada god su ispusi na dva modela bili isti, ne bi se nalazili pod drugim kataloskim brojem u katalogu..

 
Ivan_ZG said:
ne bi se nalazili pod drugim kataloskim brojem u katalogu..
Tu nisi u pravu,provjereno. puno dijelova mašine i motora paše sa starijih na novija godišta,a imaju različiti kataloški broj
 
brainlessmaniac said:
Tu nisi u pravu,provjereno. puno dijelova mašine i motora paše sa starijih na novija godišta,a imaju različiti kataloški broj

ja govorim konkretno za Akrapovic, i tu sam u pravu :wink: