HOLLISTER MC chapter MOSLAVINA - Ivanić Grad 14.-15.04.2007.

Added to Calendar: 14-04-07, 15-04-07

vidim nece ni ovo bez kriticara proci, pa da i ja pokoju kazem :)

ovo nije glavni susret Hollistera vec samo mala festica za pocetak sezone  :wink:
ako stvarno zelite full gas susret imate TheWildOneWeekend / zadnji vikend u osmom mjesecu/24-26.08. (y)

nedostatak hrane u kasnim vecernjim satima i nedostatak prostora za kampiranje vise govore o odlicnom odazivu ljudi a ne o losoj organizaciji
btw. za sator ne trebas lokacijsku ... pa ga mozes postaviti i tam di ima prostora  :brush:
jedina "ozbiljna" zamjerka je sto se jutarnju kavicu trebalo malo pricekati

sto se tice grintanja vezanih uz majice ... to je totalno neosnovano jer to su majice od proslogodisnjeg susreta (tj. ono sto je ostalo ... )

meni bilo super, cijene klope i cuge narodne, muzika taman, ko da sam ju sama birala
a najvaznije je da sam bila okruzena s ljudima koje volim i zabavljali smo se najbolje na svijetu  :D
 
..
honda21 said:
I kako je na kraju bilo u Ivaniću...s obzirom na hrpu ekipe u Pitu  :misli:
Faber said:
pa jel itko bio tamo?di su vam slike  :D

evo ... malo slikica s parkinga ... za vise odite na stranice  :wink:




i sretne face za kraj  :jesus:
 
Kraljica said:
vidim nece ni ovo bez kriticara proci, pa da i ja pokoju kazem :)

ovo nije glavni susret Hollistera vec samo mala festica za pocetak sezone  :wink:
ako stvarno zelite full gas susret imate TheWildOneWeekend / zadnji vikend u osmom mjesecu/24-26.08. (y)

nedostatak hrane u kasnim vecernjim satima i nedostatak prostora za kampiranje vise govore o odlicnom odazivu ljudi a ne o losoj organizaciji
btw. za sator ne trebas lokacijsku ... pa ga mozes postaviti i tam di ima prostora  :brush:
jedina "ozbiljna" zamjerka je sto se jutarnju kavicu trebalo malo pricekati

sto se tice grintanja vezanih uz majice ... to je totalno neosnovano jer to su majice od proslogodisnjeg susreta (tj. ono sto je ostalo ... )

meni bilo super, cijene klope i cuge narodne, muzika taman, ko da sam ju sama birala
a najvaznije je da sam bila okruzena s ljudima koje volim i zabavljali smo se najbolje na svijetu  :D

potpisujem...

ja sam se fino zabavila, srela hrpu dragih ljudi, takoder i upoznala neke vec virtualno poznate, a i hot dog je bio dobar....

uglavnom, dogodine isto samnom...
 
Molim da se primjeti da su i tamo ponosno prosetane dvije baba majice  :LOL:
 
šta je-je....meni je bilo odlično....
veličina kampa???  :misli: meni je bio dovoljni velik...a da su pojedinci motore složili kako se spada bilo bi još više mjesta....
ujutro pustoš??? :misli:  istina...samo postoji još jedan moment....ujutro se išlo kod pepeka  (y)...nije ona njegova vodica bezveze...a treba odvoziti cca 70 km i stići na misu...
....puno ljudi nije ostalo jer ipak je ovo tek 4.mj., i nije bilo toplo spavati u šatoru..nas dvoje smo imali luftić i tri vreće pa nam nije bilo toplo... :(
...kome nije bilo dobro mogao je otići na ddk  (y)...tamo je bilo klope do cca 19 sati.  :jesus:..i sa odlikašima bi se vjerovatno super proveo.... :mrgreen: (uostalom dobar dio ekipe je i završio na hollisterima)
 
meni tu nekaj smrdi :LOL: svim babama je bilo odlicno, a muski grintaju ko da ih PMS pere  :jesus:

kaj ne bi trebalo biti obrnuto  :misli:

:mrgreen:
 
Na slikama izgleda da vas je bilo dosta...čudno, ja mislio da su SVI na MK Prikazama  :mrgreen:
 
ne znam..meni je bilo super...samo mi se cini da smo ipak najbolji dio propustili jer smo isli na forum susret...ali svjedno...glavno da sam ja kruha dobila ;)
 
trxa said:
šta je-je....meni je bilo odlično....
veličina kampa???  :misli: meni je bio dovoljni velik...a da su pojedinci motore složili kako se spada bilo bi još više mjesta....
ujutro pustoš??? :misli:  istina...samo postoji još jedan moment....ujutro se išlo kod pepeka  (y)...nije ona njegova vodica bezveze...a treba odvoziti cca 70 km i stići na misu...
....puno ljudi nije ostalo jer ipak je ovo tek 4.mj., i nije bilo toplo spavati u šatoru..nas dvoje smo imali luftić i tri vreće pa nam nije bilo toplo... :(
...kome nije bilo dobro mogao je otići na ddk  (y)...tamo je bilo klope do cca 19 sati.  :jesus:..i sa odlikašima bi se vjerovatno super proveo.... :mrgreen: (uostalom dobar dio ekipe je i završio na hollisterima)

nesumnjam  ni  sekunde  da  vam  nije  bilo  dobro ,  isto  kao  i  onima  na  DDK  ili  forum  susretu..
velicina  kampa  i  ostale  sitnice  uopce  nisu  bitne,  bitna  je  ekipa  koja  je  pored  tebe  i  tvoj  setap  u  glavi ,

oni  koji  grintaju  ,  vazda  ce  grinatati ,  njima  i  onako  nemozes  ugoditi  :mrgreen:
 
libero said:
nesumnjam  ni  sekunde  da  vam  nije  bilo  dobro ,  isto  kao  i  onima  na  DDK  ili  forum  susretu..
velicina  kampa  i  ostale  sitnice  uopce  nisu  bitne,  bitna  je  ekipa  koja  je  pored  tebe  i  tvoj  setap  u  glavi ,

oni  koji  grintaju  ,  vazda  ce  grinatati ,  njima  i  onako  nemozes  ugoditi  :mrgreen:

ako imas dobru ekipu oko sebe(u principu na svakom partyu je imas)nesumnjivo je da ce ti biti dobro.
i ja sam ostao do ranih jutarnjih sati,upozna par dobrih ljudi i u tom dijelu party je (kao i svi drugi) bija ok.
ali na nijednom partyu nisam u 22 sata ostao bez hrane ma koliko god provincijski skup bio a satore,majce,kave i ostalo sam samo naveo da se vidi kolika je sveukupna nebriga bila.
nhf, ali nakon 350 km puta ne volim ici lec gladan. :mrgreen:
 
BAKS said:
ako imas dobru ekipu oko sebe(u principu na svakom partyu je imas)nesumnjivo je da ce ti biti dobro.
i ja sam ostao do ranih jutarnjih sati,upozna par dobrih ljudi i u tom dijelu party je (kao i svi drugi) bija ok.
ali na nijednom partyu nisam u 22 sata ostao bez hrane ma koliko god provincijski skup bio a satore,majce,kave i ostalo sam samo naveo da se vidi kolika je sveukupna nebriga bila.
nhf, ali nakon 350 km puta ne volim ici lec gladan. :mrgreen:

grint, grint, grint 

pa kaj oces, decki su pazili na nasu liniju i osigurali da se ne prezderavamo ... jer ipak ljeto dolazi i treba se i po plazi prosetati :LOL:

majke ti ga lude, pa sta da si prosle godine bio na saaaaaaaarim rokerima kad su u subotu u 23 h ostali bez cuge na vecini sankova :misli: pa kukao bi ujedinjenim narodima :rofl:

ajde, ajde pa nisi valjda tolika princeza na zrnu graska da nemres do jutra istrpiti bez hrane  :jesus:
 
aurellie said:
Na slikama izgleda da vas je bilo dosta...čudno, ja mislio da su SVI na MK Prikazama  :mrgreen:
pa slusaj...vecina ih je i bila  :mrgreen:
 
libero said:
nesumnjam  ni  sekunde  da  vam  nije  bilo  dobro ,  isto  kao  i  onima  na  DDK  ili  forum  susretu..
velicina  kampa  i  ostale  sitnice  uopce  nisu  bitne,  bitna  je  ekipa  koja  je  pored  tebe  i  tvoj  setap  u  glavi ,

oni  koji  grintaju  ,  vazda  ce  grinatati ,  njima  i  onako  nemozes  ugoditi  :mrgreen:

ali zasto onda idu na takva mjesta koja su im ispod nivoa??? catering - 0 bodova, smjestaj- 0 zvjezdica, mjesto sa tri stola- 0 bodova....
ne razumijem zasto grintavci dolaze...ostanite doma i radite krugove po gradu...nitko ne kaze da je bilo savrseno...ali bila sam i na masu puuuno losijih susreta...meni nije bitna tamo klopa, smjestaj.... bitno mi je druzenje sa ljudima....
 
trxa said:
ali zasto onda idu na takva mjesta koja su im ispod nivoa??? catering - 0 bodova, smjestaj- 0 zvjezdica, mjesto sa tri stola- 0 bodova....
ne razumijem zasto grintavci dolaze...ostanite doma i radite krugove po gradu...nitko ne kaze da je bilo savrseno...ali bila sam i na masu puuuno losijih susreta...meni nije bitna tamo klopa, smjestaj.... bitno mi je druzenje sa ljudima....

Ne kužim šta se vi ženske non stop nešto sad tu pravdate i koga vi sad uvjeravate da je bilo dobro ili nije
Nisam grintavac ali zašto ne bi razmijenili dojmove, čovjek dođe sa paga i ostane gladan, ja da se nisam ubacio slavoncima koji su gradelali pored moga šatora, vjerovatno bi' isto završio
Dok je bilo dana, bilo je ok, ali brate kad je pao mrak ja više nisam ništa vidio, osim onih par istih faca oko šanka gdje je jedino bilo svijetla
Da se nije mogao upaliti koji reflektor da se može hodat oko motora i razmijenjivat' dojmove o istim, te se kao što kažete družiti se sa ekipom pit' i zahebavat' se
 
nabijanje postova,decko u hollisterima,los dan,zagoren rucak...

nebitno.
tema je susret hollistera i svakome je bilo kako je bilo.
ja sam iznjeo cinjenice (ako je bilo sta izmisljeno odma cu se ispricati) ma koliko god to nekome smetalo.

srica da su se u bedekovcini pripremili za par motora vise. :jesus:
 
trxa said:
ali zasto onda idu na takva mjesta koja su im ispod nivoa??? catering - 0 bodova, smjestaj- 0 zvjezdica, mjesto sa tri stola- 0 bodova....
ne razumijem zasto grintavci dolaze...ostanite doma i radite krugove po gradu...nitko ne kaze da je bilo savrseno...ali bila sam i na masu puuuno losijih susreta...meni nije bitna tamo klopa, smjestaj.... bitno mi je druzenje sa ljudima....

:LOL: :LOL: :LOL: aaaaaaaaa zakon :rofl:

a za sve ostale grintavce .... idite tamo na sluzbene stranice kluba pa im se zalite

i molim vas jos jednom nemojte se odma hvatati primitivizma tipa;

BAKS said:
nabijanje postova,decko u hollisterima,los dan,zagoren rucak...

zato jer ako sam zensko ne znaci da nesmijem imati svoje misljenje  :pila:


ma uostalom zakej se ja natezem tu s tobom, vjerojatno imas zamjerku za svaki susret na kojem si bio ...  :jesus:

ah te muskinje  :eek:hne: i tam na DDK+ForumParty isto samo muskinje prigovaraju  :LOL:
 
Kraljica said:
:LOL: :LOL: :LOL: aaaaaaaaa zakon :rofl:

a za sve ostale grintavce .... idite tamo na sluzbene stranice kluba pa im se zalite

i molim vas jos jednom nemojte se odma hvatati primitivizma tipa;

zato jer ako sam zensko ne znaci da nesmijem imati svoje misljenje  :pila:


ma uostalom zakej se ja natezem tu s tobom, vjerojatno imas zamjerku za svaki susret na kojem si bio ...  :jesus:

ah te muskinje  :eek:hne: i tam na DDK+ForumParty isto samo muskinje prigovaraju  :LOL:

da draga...
 
BAKS said:
nabijanje postova,decko u hollisterima,los dan,zagoren rucak...

nebitno.
tema je susret hollistera i svakome je bilo kako je bilo.
ja sam iznjeo cinjenice (ako je bilo sta izmisljeno odma cu se ispricati) ma koliko god to nekome smetalo.

srica da su se u bedekovcini pripremili za par motora vise. :jesus:
Stari, daj nam svima molim te reci kojeg datuma su na Pagu motosusreti :misli:?!?!
  Hollisterima pozdrav iz Osijeka (y)