Homemade štender

moover said:
Oću da se na ovaj ugravira broj 1, da se zna da je prvi...  (y)

Nije teško pogoditi za koga je taj 1.  :LOL:

Straš, svaka čast, neumoran si  (y)  I mislim da si ponavljal napeljavanje samo zato da čujemo što više bećarca  :wink:

Ova sprava mi se sviđa!
 
naked_xjr said:
Nije teško pogoditi za koga je taj 1.  :LOL:
(y) :mrgreen:

Kad dođe, pokažem ti i uživo kak radi... pa ak ti se svidi, dogovori posao sa baajom...  (y)
 
moover said:
(y) :mrgreen:

Kad dođe, pokažem ti i uživo kak radi... pa ak ti se svidi, dogovori posao sa baajom...  (y)

Kak se nije izjasnil u vezi krznaša jako sam mu zahvalan na takvom poklonu  8)  :rofl:
 
naked_xjr said:
Kak se nije izjasnil u vezi krznaša jako sam mu zahvalan na takvom poklonu   8)  :rofl:
Joooj, ali ću mu ja sve po spisku ak tebi poklanja, a meni naplaćuje...  :x
 
naked_xjr said:
Kak se nije izjasnil u vezi krznaša jako sam mu zahvalan na takvom poklonu   8)  :rofl:

400 krznenih + dostava ...  8)
 
strasilo said:
treba netko ?

http://www.youtube.com/watch?v=7lkdIj22o6g



:LOL: :LOL: :LOL:
al stvarno bi bilo u redu da si obukao nešto svećanije za jednu prezentaciju ovako odličnog proizvoda... :mrgreen:
 
Sarinjo said:
al stvarno bi bilo u redu da si obukao nešto svećanije za jednu prezentaciju ovako odličnog proizvoda... :mrgreen:

oprao sam noge....  :shock: :shock:
 
najkompliciraniji za izradu... i vjerovao ili ne, ne ide ništa puno manje materijala nego na ove ostale.. ;)
 
Znači, što manji, to kompliciraniji i skuplji... a jesu iskompleksirani ti štenderi...  :mrgreen:
 
strasilo said:
A ja se čudim kako ljudi neznaju sami napraviti osnovni servis na motoru.... :eek:hne:

a dobar dio nezna ni dići motor na štender ...  :LOL: :LOL: :LOL:

Ja sam danas kupio štender od Rude i od prve sam digao motor na njega (sam samcat)  :D
:misli: Jel smijem ja sada sam raditi i servis na motoru  :shock:





:LOL: (y)
 
strasilo said:
najkompliciraniji za izradu... i vjerovao ili ne, ne ide ništa puno manje materijala nego na ove ostale.. ;)

A onda je tu uračunat i CD s bećarcima  :LOL:
I nekak mi se vidi da si baaju odma' videl k'o poštara  :mrgreen:  :wink: