Honda cb 750f bol dor

zokx said:
Pica,
stvarno loše fotke :palacdolje:

Je li prerada nove gume  :misli:

a valjda će bit još slika..

ja bi taj motor radije rastaurirao kompletno nego delal preradu...
 
Samo naprijed, nemoj se obazirat na kojekakve komentare.
Go your own way.  (y)
 
Nemam rijeci momci,puni ste potpore. Mislio sam da samo ja imam cobru doma koja ceka samo da grize ali vidim ima vas...budem si kupio zadnju plastiku od R6 i prednju masku kaj ima pola motora i drzavi pa mozda vam onda to bude neka prerada ili vi imate neku bolju ideju do moje. :D
 
dadopica said:
Nemam rijeci momci,puni ste potpore. Mislio sam da samo ja imam cobru doma koja ceka samo da grize ali vidim ima vas...budem si kupio zadnju plastiku od R6 i prednju masku kaj ima pola motora i drzavi pa mozda vam onda to bude neka prerada ili vi imate neku bolju ideju do moje. :D

welcome to the club  (y) (y) (y)
 
dadopica said:
Nemam rijeci momci,puni ste potpore. Mislio sam da samo ja imam cobru doma koja ceka samo da grize ali vidim ima vas...budem si kupio zadnju plastiku od R6 i prednju masku kaj ima pola motora i drzavi pa mozda vam onda to bude neka prerada ili vi imate neku bolju ideju do moje. :D

Ne, nego niko nije skužio u čemu je najavljena prerada
 
      ...kaj se odmah vređaš, dadek. Samo ti velimo da sa slika kaj si dal ne kužimo kaj si htel reć. Daj druge, puno njih, i sve 5  :wink:
 
...u samom poćetku teksta piše da je krenul u preradu...koj put treba proćitat s razumjevanjem  :no:  ono kaj piše a ne odma srat bezveze
prerade su kolko ja znam dugotrajni projekti ne rade se od danas do sutra,a ti majstore samo se primi posla i nedaj se smest (y)

btw od kud ti ta felga nešto mi je mnogo poznata  :?: :?: