HONDA CBR 125

prvo predstavljanje na forumu broj 5

pozdrav

:wink:
 
Ne! :twisted:

1. Ružno do bola
:headache:
2. Sporo u odnosu na prethodnika :cry:

3.Preskupo :wink:
 
ja sam ju vozio i nisam ju uspio natjerat ni do 115 a kamoli 130km/h

meni osobno je ružna jer je zadnji kraj stvarno preuzak kao i zadnja guma
a uz to je i troma
my opinion 8)
 
bila je rasprava na forumu :roll:

http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=9942&highlight=cbr125+4t
 
Sve ovisi kakav motor zelis/ti treba.
Ako ti nisu u pitanju pare i svako tolko popravci i zelis se zabavljati na motoru uzmi 2t.
A ako ti je netreba jurilica cbr je dobar izbor al za malo previse para, to treba ispod 20k kostat
 
Ne vrijedi tih novaca. Još bi bilo dobro da je 2t, ali 4t je pre trom. Za tu kalsu bolje uzet RS 125.
 
rekao bi da je taj CBR sramota za Hondu, 4T je pa valjda mora bit takav !

P.S. pogledaj is Yamahu YBR 125, za tu lovu prava "pila" za početak

Na yamahi nemas servisiranja i puno je povoljnija.

NEVREDI TE PARE.....
 
Meni ne treba da pici 170 km/h vec da moze opusteno da ide 110-120 km/h(na kolko tolko niskom broju obrtaja) jer moji putevi ne dozvoljavaju vise...rupe i ostala sra*a!Dal je zvuk na CBR ko na Varaderu I na Shadowu onako ko da ima 500 ccm?Kolko trosi CBR kod malo agresivnije voznje po gradu?
 
zvuk je dosta prigusen 4t, puno tisi on 500ccm. Osim ako mu nestavis neki top
onda ce se derati ko svaki vx sa sachalom.
trosi vjerojatno oko 3-4 pri agresivnoj voznji.
ide do 120 mislim.
 
tako je.
a zoga je 99% indenticna sa ybr. Ali dobro je neko rekao
da zbog imena Yamaha bi se lakse poslje prodala, iako je to sve apsolutno isto, tj. zoga je malo bolja!
 
Cene kod nas RS 125-5100 Eura,Raptor-5690 Eur,CBR-3370 Eura,Varadero-5300 Eura,Shadow-5500 Eura....Eto zasto CBR a ne raptor.....Respect
 
A jesi razmisljao o polovnim...
za 3370eura si kupis polovni RS/Mito/NSR/TZR/Raptor u odličnom stanju, koji ce ti ponudit 5x vise nego cbr (ne govorim da je cbr los motor, ali...).
 
m1losh99 said:
Meni ne treba da pici 170 km/h vec da moze opusteno da ide 110-120 km/h(na kolko tolko niskom broju obrtaja) jer moji putevi ne dozvoljavaju vise...

Zaboravi na to...taj motor ima 6 brzina a vjerojatno nikad nećeš ić dalje od četvrte. Motor je preslab i čim mu spustiš okretaje počet će usporavat i morat ćeš ić brzinu niže. A i ružan je, motor je ionako prespor pa je honda mogla žrtvovat još par km/h i stavit deblje gume da bar liči na nešto motor.