Honda CBR 600F za CBR 600 RR

Status
Not open for further replies.

honda21

New member
Molim vaša mišljenja ...  :moli:
Imam namjeru uzeti Hondu cbr 600 RR ... i to ganz novu,pa me zanima... da li mi se više isplati prodat moju F -icu ili dat je pod račun ...,jer postoji i ta opcija,a razlika love se nadoplati  :misli:

Dali bi mi mogli motor manje procjeniti ako ga budem davala pod račun  :misli:
 
honda21 said:
Molim vaša mišljenja ...  :moli:
Imam namjeru uzeti Hondu cbr 600 RR ... i to ganz novu,pa me zanima... da li mi se više isplati prodat moju F -icu ili dat je pod račun ...,jer postoji i ta opcija,a razlika love se nadoplati  :misli:

Dali bi mi mogli motor manje procjeniti ako ga budem davala pod račun  :misli:

dobit ćeš po guzici  :mrgreen: mogu ti ga malo manje procjenit al ti nemoraš pristat ako nećeš. Al ako daješ pod račun brže ide jer se ne tribaš mučit s traženjen kupca za bivšu pilu :misli:  :wink:
 
honda21 said:
Molim vaša mišljenja ...  :moli:
Imam namjeru uzeti Hondu cbr 600 RR ... i to ganz novu,pa me zanima... da li mi se više isplati prodat moju F -icu ili dat je pod račun ...,jer postoji i ta opcija,a razlika love se nadoplati  :misli:

Dali bi mi mogli motor manje procjeniti ako ga budem davala pod račun   :misli:

Ne da bi mogli nego to je pravilo, uvijek se vise isplati prodati motor, nego ga dati pod racun.
 
Always prodaj pa onda kupuj, osim ako imaš para a nemaš vremena onda daj pod račun, ali pošto ti ionako samo visiš pred forumom što znači da imaš vremena, a radiš za državnu firmu onda znači da imaš i para, onda daj pod račun i dopelji novu pilu i to je to!!!
 
Pa moraš prvo vidjet pod kolko ti ga uzimaju pod račun pa onda vidjet kaj se bolje isplati!  (y)
 
Pitbull said:
Pa moraš prvo vidjet pod kolko ti ga uzimaju pod račun pa onda vidjet kaj se bolje isplati!  (y)

ma znam ... sutra idem na procjenu ... a baš ga ne želim dat ispod cijene ... jer je motor u jako dobrom stanju ...  :wink:


paky said:
dobit ćeš po guzici  :mrgreen: mogu ti ga malo manje procjenit al ti nemoraš pristat ako nećeš. Al ako daješ pod račun brže ide jer se ne tribaš mučit s traženjen kupca za bivšu pilu :misli:  :wink:

ako se odlučim za uzimanje ... motor je za 5 dana u salonu ... a ako ga neću dat pod raučn ,moram prvo prodat ovaj ... pa tek onda mogu uzeti RR

 
Pitbull said:
Pa moraš prvo vidjet pod kolko ti ga uzimaju pod račun pa onda vidjet kaj se bolje isplati!  (y)
Potpisujem
Prije jedno četiri godine,je frend dobio jako dobru ponudu za svoju cbr-ku 900,jal je htio uzeti vtr-ku.U top motu.
 
Definitivno moraš prvo vidjet kolko dobiš za svoju na procjeni a za razliku od nekih 200-tinjak eura ti se ne isplati prodavat i borit se s koje kakvim pacijentima!  (y)
 
Nekoliko puta sam uzeo staro za novo u Hondi Top Moto u Zagrebačkoj ulici.Procjena je bila više nego realna..ne po tablicama nego po srednjoj tržišnoj cijeni.Bio sam i kod drugih dilera..ali su mi  nudili trećinu manje od realne cijene.
 
Sekol600RR said:
Daš svoju CBR-ku i nadoplatiš još 8000€ i dobiješ novu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mali ne zahebavaj ... pa ne vrijedi moja 2000 eura  :jesus:

BORISSS said:
Nekoliko puta sam uzeo staro za novo u Hondi Top Moto u Zagrebačkoj ulici.Procjena je bila više nego realna..ne po tablicama nego po srednjoj tržišnoj cijeni.Bio sam i kod drugih dilera..ali su mi  nudili trećinu manje od realne cijene.

dakle isplati se ...
uostalom,znat ću sutra koliko mi oni nude  :wink:
 
Sekol600RR said:
Daš svoju CBR-ku i nadoplatiš još 8000€ i dobiješ novu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

prateci temu o CBRki 97 godina(cijena+km), postoji mogucnost, da naleti bedak, kupi tvoju,a ti za tu lovu+nekaj malo sitnog, uzmes ganc novu na akciji 8)
 
Kaj se tiče uzimanja motora staro za novo dečki u Top Motu su stvarno korektni!
Top Motu svaka pohvala (y)
 
honda21 said:
ma znam ... sutra idem na procjenu ... a baš ga ne želim dat ispod cijene ... jer je motor u jako dobrom stanju ...  :wink:


ako se odlučim za uzimanje ... motor je za 5 dana u salonu ... a ako ga neću dat pod raučn ,moram prvo prodat ovaj ... pa tek onda mogu uzeti RR
ma daj ga pod račun i skrati si muke,jebeš 500 e,na kraju ćeš ga ionako dati ispod cijene ako ga želiš prodati i još ovo ljeto sjesti na novu rr,to je super motor,niti jedna druga šetica mu nemože parirati po mom,zanemari konje na papiru,probao sam ga i to je bicikl koji odlično leži po zavoju i mogu slobodno reći da reže neke maxi sport motocikle,sve u svemu super motor i nadam se da će skoro u tvoju garažu i to sa YOSHIMUROM pod repom :wink:
 
kisikana said:
Što si sjebala na motoru da ga se želiš riješiti?  :mrgreen:

Stara nisamn niš sjebala ... već je cbr 600 RR bio moj san ... ali pošto sam bila početnik... poslušala sam ekipu i uzela za početak F-icu ... ali sada mi je puko film i želim RR  :mrgreen:
Čak mislim da sam to trebala odmah kupiti,ali dobro  :wink:
 
matej said:
ma daj ga pod račun i skrati si muke,jebeš 500 e,na kraju ćeš ga ionako dati ispod cijene ako ga želiš prodati i još ovo ljeto sjesti na novu rr,to je super motor,niti jedna druga šetica mu nemože parirati po mom,zanemari konje na papiru,probao sam ga i to je bicikl koji odlično leži po zavoju i mogu slobodno reći da reže neke maxi sport motocikle,sve u svemu super motor i nadam se da će skoro u tvoju garažu i to sa YOSHIMUROM pod repom :wink:

hvala stari ... i ja se nadam  (y)
ali moram te malo ispraviti ... sa AKRAPOVIĆEM  :mrgreen: :wink:
 
Kad buš bila u zg,svrati i do bolšeca,on ti isto ima staro za novo,a vidio sam neki dan u izlogu kod njega novu 600rr
 
Sekol600RR said:
Honda i Akrapović (y)

Tak je ... i sad imam gore akrapovića i mogu samo reč  (y)
 
Bomo said:
koliko full oklopi daju ks  :misli:

više nego što ti misliš...progooglaj malo o aerodinamici...
 
Tipkajte ... ali molila bi sve da se drže teme ...  (y)
 
Nekak mi se čini da svi pomalo off-ate! :misli: :palacdolje:
Cura je pitala za savjet oko prodaje motora ili davanje pod račun za kupnju novog i to se je već odlučila za koji, a ne za koje kakve savjete i ostalo! :misli:  :wink:
 
Status
Not open for further replies.