Honda CBR1000RR pitanje

Status
Not open for further replies.

max.sb

New member
E, ovako narode. Razmisljam o kupovini novoga motocikla. Ljubitelj sam naked motocikala, ali sam se mislio odluciti za nesto drugo.
Do sada sam vozio Horneta 900, i on mi je odgovarao. Sada bih nesto drugo npr. honda cbr1000rr, zanimaju me sljedece stvari. Dali se tesko priviknuti na R motocikli. Kolika je razlika u polazaju sjedenja, dali bi ja s tim motorom mogao odvesti neku duzu relaciju npr. do mora i tako? Kako je voziti po gradu itd......? Trenutno sam u inozemstvu i nemam prilike isprobati nijednoga R-a.
                                                                                                                  Pozdrav!!
 
kaj se toga tiče ... nemaš brige ...
Isitna da je razlika u položaju,ali navikneš se i to brzo  (y)
Honda cbr 1000 RR ... zna čovjek šta valja  :mrgreen: (y)

od moje cura frendica je vozila F-a ... a prešla je na cbr-a i čak na more furala ... ako ona može,možeš i ti  :mrgreen:

Sretno i samo naprijed sa kupnjom  (y)
 
Neces se imati problema naviknuti na 1000 RR.
Kad ga uhvatis vozit ces se po gradu s njime isto kao i sa najboljim nakedom.
R motor nije bas za duza putovanja.Ovisi dosta o tvojoj visini a i sic u 1000 RR nije bas najudobniji.
Vozio sam 954RR iz Du do Ri i nazad i nije mi to bilo bas najudobnije putovanje koje sam imao u zivotu ali bi ga opet ponovio.
 
stvar privikavanja nije do motora nego do čovjeka i nemojte mu pisat gluposti,jer možda mu R nikad ne sjedne kak treba
Probaj pa onda kupuj
 
zlikavac said:
stvar privikavanja nije do motora nego do čovjeka i nemojte mu pisat gluposti,jer možda mu R nikad ne sjedne kak treba
Probaj pa onda kupuj

Zlikavac je dobro reko, nebu svakom sjeo svaki motor isto.
Ja sam se recimo priviko na takav polozaj i bolje se osjecam na R-u nego na nekom nakidu, enduru itd. bila to voznja po gradu ili neka duza relacija.
Probaj pa vidi, najvjerovatnije neces imat problema s privikavanjem, ali kak vele 100 ljudi 100 cudi.
 
Iz osobnog iskustva:

nakon fazerice uzeo rr-ku ,prvih par dana ruke boljele,ali nakon toga sve ok.Položaj u vožnji meni jako dobar i kad se navikneš možeš bez nekih većih problema odraditi 200-300 km da te ne "pokida".Vožnja po gradu isto ok,jedino nemaš kut okretanja volana tako velik kao na turingu,ali ni to nije problem na koji se ne možeš naviknuti.Voznost prva liga i za razliku od drugih rr-a nije tako "brutalna" kod ispucavanja gasa.
Ispada da svaki cigo svoga konja hvali,ali meni tako ispada....
P.S. i dalje vozim i fazericu i svaka ima svojih čari i draži...

nadam se da sam imalo pomogao,pa ako te interesira nešto konkretno možeš na pp  (y)
 
Status
Not open for further replies.