Honda CBR600RR problem sa strujom

bu2rider

New member
drugari....pomagajte.....danas sam isao na neku kracu voznju i posto sam se parkirao i stajao dva sata probao da upalim dao kontakt sve ok na prekidac i nestade sve sa kontrolne table...uplaih ga nkako na gurku..kasnije opet tako...da bi posle toga pri povratku kuci u voynji nestalo struje i ugasio se motor..yvao sam pomoc da mi donesu drugi akomulator misleci da je do dnjega..medjutim i taj se ispraynio poslije par kilometara....onda smo probali neki regler(od beverlija 500) i radio je opet i on nekio vrijeme i opet stao motor bey struje...kad se spoji na kablove radi odlicno.....sta moze da bude? regler ili je i pored njega i akomulator stradao....
 
pa provjeri šta ti piše na tom regleru i probaj pronaći najsličniji...vjerovatno sa drugih 600R-ova bi trebalo biti tu negdje...  :misli:
 
pasat će ti od bilo čega, ja sam na svoj F iz 99-e stavio regler od 600rr 2008. Regleri su vazda bili rak rana hondama, ali ovaj me bezprijekorno služi pa je vjerojatno to popravljeno na 2007+ godištima. E sad je pitanje dali je u pitanju regler, ali 99% jest. Nemoj više probavat akumulatore jer će svaki riknut nego zamjeni regler pa tek onda novi akumulator. Mislim čak da imam jedan akumulator u garaži i dat ću ti ga jedino ćeš poštanske troškove rješit,ali samo kad vidim sliku ili nešto da si zamjenio regler. Požuri, jer idem na brod za 7-8 dana  :mrgreen:
 
aurellie said:
pasat će ti od bilo čega, ja sam na svoj F iz 99-e stavio regler od 600rr 2008. Regleri su vazda bili rak rana hondama, ali ovaj me bezprijekorno služi pa je vjerojatno to popravljeno na 2007+ godištima. E sad je pitanje dali je u pitanju regler, ali 99% jest. Nemoj više probavat akumulatore jer će svaki riknut nego zamjeni regler pa tek onda novi akumulator. Mislim čak da imam jedan akumulator u garaži i dat ću ti ga jedino ćeš poštanske troškove rješit,ali samo kad vidim sliku ili nešto da si zamjenio regler. Požuri, jer idem na brod za 7-8 dana  :mrgreen:
danas sam nesto gledao...i nasao da sam zice koje idu sa reglera nakako priklijestio sa plastikom i to se vremenom pojelo...i vjerovatno su se spojile i dodirnule masu i probile...i tako je riknuo akomulator....ali regler radi koliko sam danas mogao da vidim...doduse nisam imao adekvatan akomulator da probam...ali na spravi pokayuje da puni i da ima dovoljno struje mada sam ga probao na akomulator od kola :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: al pokazuje da je regler u redu i da puni stalno oko13,92-97 a kad dodam gas popne se do 14,10 V...tao da mislim da je ok...da regler ne radi ne bi pokazivao ok struju zar ne?
hvala u svakom slucaju...al moram kupiti akomulator(plus još jedan brautu posto sam i njemu izgorio jedan :()
PS znam da su regleri mana hondama, ima par drugara u klubu koji su oh mijenjali vec iako su drugi modeli u pitanju...ali moraju i honde imati neke probleme :jesus: :jesus: :jesus: