honda cr250

..::VULIN::..

New member
naša san u oglsniku na početnoj stranici, da se prodaje honda cr250 prerada u sm, a pošto mi je skuter stvarno više dosadija, jako san se zainteresiran za nešto takvo, prvo me interesirala aprilia mx125 ali nema polovnih, znan da je ova honda dosta jaka, ali interesira me kako bi bilo s njom u svakodnevnu vožnju, jer bi vjerojatno svoh nrg-a da pod račun za nju+1000e, i otprilike njezina potrošnja je kolika, i kako često se tribaju mjenjati klip, i to, nisan baš upoznat što se sve na tim motorima mjenja i u koje vrime, i koji bi zahvati bili potrebni da se ugradi brava, ne triba zaključavanje volana, nego samo da iman ključ da mi ga neko nemože upaliti kad god hoće :?

hvala unaprid
 
Nisam siguran da se može uopće registrirat...
Potrošnja preko 10
Za svaki dan zaboravi
 
radije jos malo love uzicaj i uzmi ovo ako zelis za svaki dan

Prodajem Yamahu xt 125 r,crna,godina proizvodnje 2005 (5 mj),
registrirana do 7.2007,očuvana,bez ikakvih oštećenja.
Cijena-16 400 kn-FIKSNO.
HITNO!!!!!
Lokacija: Međimurje
Cijena: 16 800 kn-FIKSNO!!!
Telefon: 098 627 730 - 098 575 396
http://oglasnik.motori.hr/foto/18320.jpg
 
regat se ne može.... to nije motor za cestovnu vožnju, odnosno ne podnosi dugo držanje jednoličnog gasa....  (y)
 
..::VULIN::.. said:
naša san u oglsniku na početnoj stranici, da se prodaje honda cr250 prerada u sm, a pošto mi je skuter stvarno više dosadija, jako san se zainteresiran za nešto takvo, prvo me interesirala aprilia mx125 ali nema polovnih, znan da je ova honda dosta jaka, ali interesira me kako bi bilo s njom u svakodnevnu vožnju, jer bi vjerojatno svoh nrg-a da pod račun za nju+1000e, i otprilike njezina potrošnja je kolika, i kako često se tribaju mjenjati klip, i to, nisan baš upoznat što se sve na tim motorima mjenja i u koje vrime, i koji bi zahvati bili potrebni da se ugradi brava, ne triba zaključavanje volana, nego samo da iman ključ da mi ga neko nemože upaliti kad god hoće :?

hvala unaprid


uzmi DT to ce ti bit avion posli skutera prodaje ga SP s foruma.
 
je, ali ja bi rađe nešto kao supermoto, radije ću onda pričekati kojih misec dana, pa ako se što ponudi da uzmen pa da buden potpuno zadovoljan, a ako ne uzeti ću nekog dt-a ili nešto takvo,

e i pitanje koji postoje sve supermoto do 250cc,
znan za mx125, husqvarnu sm125s,e i ako je 125cc mora biti 2t, ako je 250cc 4t, jer znan za xt125x ali to je tromo, ja mislin da bi mi dosadilo za tjedan dana
aha sad san vidija da postoji i dt125 super moto 2t, derbi sendu mi ne spominjite jer mi je nekako preružna, tm smm125 mi je nekako ono preskup lol košta 66000kn :mrgreen:
 
niksa said:
uzmes nekog CR-a 250 i felge npr od NSR-a, samo malo produzis hvatiste za kljesta i eto ti SM 250

je a vidiš da ga se nemože nikako homologirati za cestu, a i nije za svakodnevnu vožnju, a nebi tia da se 2 dana tjedno vozin, a 5 na noge, razumiš :wink:
 
e pa evo sad baš tražin po internetu više informacija o yamahi dt125sm, e sad tamo piše da ima 15ks, jel to isto zatvorena verzija kao što su takve npr. rs125, mx125, ili joj je to konačna snaga i nemože se više otvarati, :?

možda san malo naporan ali me stvarno interesira :mrgreen:
 
..::VULIN::.. said:
e pa evo sad baš tražin po internetu više informacija o yamahi dt125sm, e sad tamo piše da ima 15ks, jel to isto zatvorena verzija kao što su takve npr. rs125, mx125, ili joj je to konačna snaga i nemože se više otvarati, :?

možda san malo naporan ali me stvarno interesira :mrgreen:


zatvorena ima 15ks, otvaranjem 22ks, friziranjem 30+ks (govorim za dt125)
 
inace najjaci DT modeli su ti do 95god, ove nove su skroz zatvorene radi euro normi.
 
sad san kupia moto foto i moto puls da vidin ima li što tamo u oglasu, a ono ništa dakle uzalud bačenih 45kn, a plavi oglasnik nemaju nigdi da dolazi sutra :x
 
evo sad malo pritražia po ovom oglasniku, ni tu nema ništa, ajmo traži dalje :mrgreen:

sad  ću prelistati sve stranice od motori oglasnika sve dok nešto ne nađen (y)
 
sad san primjetia da su šanse da nađen takav supermoto nikakve, pa me intereisra što je sve potrebno  da se od yamahe dt 125 enduro napravi supermoto, i koliko bi plovno sve to koštalo, i jel bi moglo iće od nekog drugog motora
 
jedno vrijeme su radili ktm 125 sm do 2000god i bio ja jako dobar sasija, ovjes i masina je bila blokirana na nekih 28ks a bila je naravno od exc-a
 
michael said:
jedno vrijeme su radili ktm 125 sm do 2000god i bio ja jako dobar sasija, ovjes i masina je bila blokirana na nekih 28ks a bila je naravno od exc-a

jel mu to baš bia naziv 125sm, a nevirujen ni da njega ima ko za prodati idan sad malo tražiti

hvala na informaciji (y)
 
Ćuji kod nas se svašta može regat ali ako uzimaš cvaju i ne voziš se daleko npr. na more i sl. onda si pikni cr 500 ili kx 500 , bila je davnih dana prerada u moto pulsu (honde cr 500) bila je reg. pa mislim da se sve može nekako riješiti  (y) (y)
 
evo nije me bilo par dana jer san ima problema sa interneton, u međuvremenu san sazna da to nije honda cr250 kao što san predpostavia jer je u oglasu pisalo samo cr 250, nego husqvarna cr250, i na njemu je auspuh akrapovič, sad jeli to samo naljepnica, top ili sve skupa pitaj boga, a ako uspijen skupiti nekakvu lovu, vjerovatno ću ga uzeti
 
Ako je to cross motor potrošnja ti je pun rezervar goriva cca 45 min vožnje,to ti nije motor koji češ ubaciti u petu brzinu i držati tako gas pola sata,taj motor nije za to napravljen,ali ako želiš divljati i guštati po makadamu,brdima i sl to je dobar izbor! Nešto slično sam i ja imao!