HONDA DEAUVILLE 650

Moja su super, imam je već 5 godina, 82tkm, nikad kvara a mislim i da neće bit,  to je motor koji se ne vrti u neke velike obrtaje pa može preć brdo kilometara.

Jedina mana nije baš neka jurilica.
 
stipe said:
Moja su super, imam je već 5 godina, 82tkm, nikad kvara a mislim i da neće bit,  to je motor koji se ne vrti u neke velike obrtaje pa može preć brdo kilometara.

Jedina mana nije baš neka jurilica.
hvala na odgovoru ,dvoumim se ili njega ili sw 600 .Znam da češ reć de je ovo ipak motor.Kolika mu ja špica i koliko ima brzina.
 
Oj poz!


Samo jedan apel ako si mm viši od 180cm prekriži deauvill-a jer češ najvjerojatnije imati problema sa grčevima zbog jako presavinutih nogu.
 
znači da automatski prekriži sve nakede, r-ove.... :mrgreen:Neidu grčevi zbog motora, već zbog čovjeka. Mislim da bi trebalo posjetiti nekog doktorčića :mrgreen:
 
Nemoj pilit... Imal sam 13 motora i to se samo na deauvillu događalo jer je kod njega fakat najmani razmak od guzice do papučica a i sijedi potpuno vertikalno.
 
ako su ti svi bili kao i ovaj iz nicka, onda mi je jasno, no, koliko još ima motora s manjom udaljenošću...možda te neki propuh ulovio :mrgreen:
 
DAMIR SW said:
hvala na odgovoru ,dvoumim se ili njega ili sw 600 .Znam da češ reć de je ovo ipak motor.Kolika mu ja špica i koliko ima brzina.

Pet brzina maximum je 190, a sto se tice zgrcenosti nogu nisam primjetio (a znao sam napravit dnevno i 1000km, jednom 1150), u biti vise me guzica boli sic bi mogao bit malo bolji za takvu vrstu motora.
Usput naprije ima izbocene stitnike, pa nekad znam tamo stavit noge, malo za odmor...
 
VARADERO1ja said:
Oj poz!


Samo jedan apel ako si mm viši od 180cm prekriži deauvill-a jer češ najvjerojatnije imati problema sa grčevima zbog jako presavinutih nogu.

mislim da bi se ubuduće trebala mjeriti samo i jedino dužina nogu ,a ne cjelokupna visina.. :mrgreen:  šalu na stranu,ali nemaju svi ljudi iste visine jednako duge noge,što onda može promijeniti ovaj tvoj zaključak..

a s obzirom da sam visok 184 cm,malo me zaintrigirala ova tvoj izjava,pogotovo jer mi je Deauville 700 postala interesantna kao međuprijelaz do pravog GT-a tipa Pan Europeana,K 1300 GT ili Kawe 1400 GTR..ono,uzet je na dvije,tri godine,naučiti se voziti kako se spada sa mjenjačem,pa onda na velike tourere.. :misli:  tako da opet imam dvojbu,ovaj put između Suzuki Burgmana 650 i Honde Deauville 700.. :mrgreen: