Honda deauville 650

Roncha

New member
Evo zanimaju me vasa misljenja o hondi, koji su nedostaci po vama, koje prednosti.... vec je par dana kod mene pa da cujem ak je netko probao ili posjedovao...  (y)
E da, radi se o starijoj liniji, ne ova najnovija.
 
vozio sam ga smrtno dosadan motor za vožnju to je motor tipa TDM-a i sl.


ima odlicnu zaštitu od vjetra, dosta je udoban ali uvjek "fali konja" skoro zaspeš od dosade na njemu i preskup je.



pozdrav.. :mrgreen:
 
Roncha said:
Evo zanimaju me vasa misljenja o hondi, koji su nedostaci po vama, koje prednosti.... vec je par dana kod mene pa da cujem ak je netko probao ili posjedovao...   (y)
E da, radi se o starijoj liniji, ne ova najnovija.

Odličan motor za ljude kojima fali adrenalina u krvi a nadasve
cijene komfor i laganini touring  (y)
 
Enduro fan said:
vozio sam ga smrtno dosadan motor za vožnju to je motor tipa TDM-a i sl.


ima odlicnu zaštitu od vjetra, dosta je udoban ali uvjek "fali konja" skoro zaspeš od dosade na njemu i preskup je.

pozdrav.. :mrgreen:

Upravo to isto kažu mupovci koji su vozili službene. Samo prenosim u čemu se oni svi jednoglasno slažu.
 
največa zamjerka tom motoru je svakako cijena,pored izgleda koji je jako staložen.
Mnogi koji komentiraju taj motor često gube iz vida da,po snazi on spada u klasu er5 ili kle-a...ono što ih razlikuje je linearnost razvijanja snage i dobra ciklistika kod honde i dobra zaštita od vjetra,pa svi misle da motor ne ide,jer se ništa bitno ne događa dok si na njemu....a ustvari je debelo ispred ove dvojice,na cesti.
...ugodan turerić s kojim se bez problema može vrtiti po gradu i napraviti 600km van grada bez nekog zamora.
-a snaga bi se vjerojatno dala malo i podebljati.