Honda DN-01 Touring Concept

Kromax

New member
Ili je ili nije  - motor ili skuter .Mislim da ova verzija Honde brise svaku nedoumicu - kod skuterasa kao i kod bajkera?  Ili ?
 
vidin da si ga ti stavia pod motor.
Hm.. ko cega znat.sa prijenosom i konjazom(61) spada u skutere
Izgledom spada u motore.
trebalo bi vidjeti kakve je sposobnosti.Skuteraske ili motoristicke.
Ako je blizu ili jednako(mada mislin da je to nemoguce)Tmaxa onda spada u motore  (y)

Bas je nedavno bila rasprava o DN-u.
U Hrvatskoj je situacija nevjerojatna.skuplji je nego u Italiji 25 tkn. :palacdolje:
 
ma to su nam samo probni baloni za budućnost, (MANA, DN-01 pa kad onda dodaš struju), budućnost je tu.
Motor i nije nešto - po ljepoti (za mene), a i performance me ne fasciniraju, cijena je previsoka, i prodati će se u RH možda 3 - 5 kom, onima koji vole biti prvi u svemu ili možda posebni 8)
 
Kakav koncept ??? "Motocikl" se već 2 godine može kupiti.
 
Stima, ali tek sada se mogu nabaviti nosaci kofera i zato pripadajuci koferi.Sajba je isto malo vislja tako da pruza bolju zastitu.Jedna od alternativa je i od nedavno touring verzija u izvedbi GIVIJA.
 
Dizajnom izgleda kao zgodna alternativa za nekog tko želi osjećaj customa, ali se baš ne loži na klasičan dizajn.
 
ima u gorici jedan... ko da onaj prvi enterprise cruisa cestama XD

uss_enterprise.jpg
 
Dečki!!! Ima za to dva izraza:
              - NI VRIT , NI MIMO !!!
              - IZMEĐ P...E I RITI !!!
To Vam je to..ko se nemre odlučiti između skutera i motora - idealno (takvih je malo) .
  Cijena mu baš nije između, nego ohoho među motorima  !!! :mrgreen: :misli: :mrgreen:
 
mladen59 said:
To Vam je to..ko se nemre odlučiti između skutera i motora - idealno (takvih je malo) .
Ne bih se bas slozia da je on idealan.Ima jedan drugi.  (y) :mrgreen:
 
Girrari said:
Dizajnom izgleda kao zgodna alternativa za nekog tko želi osjećaj customa, ali se baš ne loži na klasičan dizajn.

i položajem sjedenja. stvarno je zgodna stvar za lijene ljude - lijepo se sjedi, ciklistika OK, dovoljno kubika, nema šaltanja

samo su onog što ga je crtao trebali ubiti  8)
 
koliko god se mi opirali takvom konceptu motora to je budućnost i za par godina klasićan mjenjać će biti povjest...kao i kurbla,danas se svi motori pale na gumb...
 
westin said:
koliko god se mi opirali takvom konceptu motora to je budućnost i za par godina klasićan mjenjać će biti povjest...kao i kurbla,danas se svi motori pale na gumb...
ufff,ma nebih se složija s tobom kod auta automatski mijenjač je u Europi zastupljen u zanemarivom broju dok u Americi i neznaju da postoje mijenjači,kod motora mislim da je prva uvela Yamaha na modelu FJR i u hrvatskoj prodala desetak motora,a ni Mana se nije prodala u nekim zavidnim količinama
 
Automatski sistem sa DN-01 se navodno bez problema moze i na Gold Winga prijenjeti sto je navodno i Hondin plan za koju godinu.Opcenito to nije pitanje budocnosti nego za godinu dvije stvarnost kod puno vise modela pa i sportskih.Sistem je puno bolji od klasicnog saltanja a linearno ubrzanje je ludnica (bez osjecaja napete gume).Sa upotrebom razlicitih modusa (sport, kisa,kruser) jos bolje za laksu koncentraciju i jos vece uzivanje u voznji.Nadam se da ce si  dizajneri dati ipak malo vise truda tako da nebude bas prevelikih dilema kao sada kod DN-01 - sve sto je novo i pomalo strano treba malo vremena dok se uhoda.
P.S. Honda je vec u 70-tim proizvodila motore sa automatikom - takozvani Bang-O-Matic