Honda FT 500

inace bi reko da je mozda to isti al s obzirom da je pokretac topica u srbiji a ft tu u pisarovini to bi bilo vrlo malo vjerovatno  :mrgreen: :mrgreen:

inace meni bas fora izgleda i neko vrijeme sam razmisljo da ga uzmem jer ovaj se prodaje za soma ojra il tak nekaj, al sam sad 'otkrio' cx500 u oglasniku (y)
 
trebam masinu od honde ft ili  automat  i  bobina i alnaser i bendix!!!!!! 
ili... da li postoji koja druga masina koja se moze ubaciti u ovu karoseriju ili da li mogu iskoristiti koji drugi automat za paljenje motora?
onaj oglas je ok ali mi se ne daje jos 1600 eura za motor.
ovaj sam platio 1000 eura.
by the way... ft je super pila i ima savrsen zvuk!
ali ju je imao neki idiot prije mene pa je rasturio alnaser!
 
anlaseri su im najveća mana. idiotu nije trebalo puno truda, ja sam svoju zbog toga prodao, nakon promjene klipa, bušenja cilindra, svih ulja, novih guma, nove bobine i modula paljenja. sve sam sredio i radila je dobro, ali nakon guranja  :mrgreen:
i dečko kojem sam je prodao je probao i nije valjalo. nakon toga su naguravali motor po kvartu i tako ga palili sve dok nisu riknule lamele...

ali moram biti zahvalan toj Hondi: toliko sam pop..... da sam digao kredit i kupio novi motor, a kasnije opet (isključivo) novi i sad se vozim  :D
 
zdravko_mileni said:
trebam masinu od honde ft ili  automat  i  bobina i alnaser i bendix!!!!!! 
ili... da li postoji koja druga masina koja se moze ubaciti u ovu karoseriju ili da li mogu iskoristiti koji drugi automat za paljenje motora?
onaj oglas je ok ali mi se ne daje jos 1600 eura za motor.
ovaj sam platio 1000 eura.
by the way... ft je super pila i ima savrsen zvuk!
ali ju je imao neki idiot prije mene pa je rasturio alnaser!


Mozes koristit bilo koji automat ili relej ja sam ih stvaljao od skutera na neke motore i radi ok
 
vickodu said:
Mozes koristit bilo koji automat ili relej ja sam ih stvaljao od skutera na neke motore i radi ok


na tom motoru je problem sami anlaser. kod mene jednostavnonije vrtio dovoljno brzo. palio je samo netom ugašen, vruć motor. prvo jutarnje paljenje - nema šanse
 
Drug kupio FT 500 i naravno bendix ga jeb. jako,zavergla samo sto okrene iskoci tako da se vise gura nego vozi!

Motor ima 36tkm na satu popije mu litar ulja na 300km,tako da ce mo je morati otvoriti da vidimo situaciju nakon te kilomeraze...sve u svemu motor je u poplicno losem stanju,sto se masine tice,ali on opet putuje i na dalje relacije s njom bez straha(za sad)(y)
 
Jel ima neko manual za nju?
Pozdrav