Honda FT 500

8255

Member
Pozdrav svima. Nabavio sam taj motor pa me zanima dal se može stavit mašina od xl500 tj. jel to ista mašina ova ima alanser a za xl nisam baš siguran? hvala
ps. imo tko taj motor?
 
James1100 said:
samo stavi XL500

FT su problematične baš sa anlaserima  :mrgreen:

lik je pripasao od porschea struju i to bi trebalo kao pasat nisam ga ni probao upalit, čeka bolje dane(€)
 
8255 said:
lik je pripasao od porschea struju i to bi trebalo kao pasat nisam ga ni probao upalit, čeka bolje dane(€)

neka je sa srećom  (y)
neznam kakva je to kombinacija, ali zovi ti njega nek on to upali i dokaže ti da sve to treba pasat. ne podcjenjujem ga, ali ako je on to smislio, i ako ti je on prodao motor...


btw
imao sam FT koju sam nabavio u jako lošem stanju. tako da je motor kod mene prošao izmjenu klipa, uređenje cilindra, promjenu pola struje i ne veliki, nego jako veliki servis - sva ulja, gume, sve moguće što sam našao po njemu. motor je radio jako lijepo i jako dobro potegnuo za svojih 35 ks koliko mu piše u teh. podacima. ali je bio problematičan s anlaserom, i bila je muka paliti ga. tj. muka jer sam ga gurao  :mrgreen: anlaser je jednostavno presporo vrtio i mogao je pokrenuti mašinu ako je bila tek ugašena i vruća. kako je do toga več previše novaca otišlo i počelo je razočaranje jer se i dalje nisam vozio, prodao sam motor. neznam kako je priča završila i nikad nisam saznao uzrok problema, ali sam čuo i sa drugih strana da je to problem kod FT-a
 
motor je u garaži jer je bio zbilja za smijeh od cijene ak nebude valjalo stavit ću drugu mašinu, trenutno čeka bolje dane.
sve to sam već prošao s xl600 ali sa sretnim završetkom samo još lakiranje u original i to je to
 
kod jednog lika u zg, nemam pojma nisam ni gledao kupio sam ga i samo zgurao u garažu nisam niš gledal :shock:
 
nebi vjerovao...  :mrgreen:

ja sam na svoju bivšu stavio istu kombinaciju guma (iza enduro, jer nije bilo cestovne za kupiti), i motor je bio ta boja.