honda mbx koliko nas ju ima

honda mbx 80

New member
evo zanima me koliko nas sa ovog foruma ima hondu mbx bez obzira na kubikažu,evo moje  84godiste,80ccm,9.5ks,vodeno hlađenje,40000 klometara presla,original boja i sve na njoj...
 
izgleda da si jedini na ovome forumu koji ima tu hondu  (y)



 
honda mbx 80 said:
izgleda da sam jedini koji ju ima! :mrgreen: hondica mi je zakon

samo ti nju čuvaj kao i dosad  (y)

još malo pa je oldtimerica  8)
 
honda mbx 80 said:
Potrudit cu je sacuvati je,nadam se da na zimu ide nova boja na nju  :D


pokušaj je održati u orginalnom stanju...i skini te malossi naljepnice, to je šteta unakaziti sa "nekim izmišljotinama" ...


(y) (y) (y) (y)
 
vec sam rekao da je mislim prepiturati ali mi je problem naci ovakve original naljepnice,malossi naljepnica mi je najdraza zato je necu skidati :D
 
honda mbx 80 said:
vec sam rekao da je mislim prepiturati ali mi je problem naci ovakve original naljepnice,malossi naljepnica mi je najdraza zato je necu skidati :D


:anger:


:mrgreen:
 
pa pravom majstoru koji se bavi izradom naljepnica nije nikakav problem to napraviti...  (y)
 
honda mbx 80 said:
nisam bas pri lovi da dajem velike novce za naljepnice,recesija :?


onda bolje za sada ni nemoj ulazit u neku restauraciju...skupi se dosta para za to....ali jedno po jedno, uostalom uopće ne izgleda tako loše  (y)
 
a neznam sta cu ocu li je ostaviti za sada ovakva kakva je pa sljedece godine je urediti da izgleda odlicno ili cu je ostaviti ovako u originalu :misli:
 
honda mbx 80 said:
a neznam sta cu ocu li je ostaviti za sada ovakva kakva je pa sljedece godine je urediti da izgleda odlicno ili cu je ostaviti ovako u originalu :misli:


uredi je da bude u orginalu ko nova  (y)