Honda mtx 125 zadnji kotač

david.zepp

New member
Trebam ispravan zadnji kotač za Hondu mtx 125, '88. godište (18") ili ukoliko ima netko neispravan kotač (za isti motor) s barem desetak čitavih 'špica' da to skombiniram (ili ako ništa drugo, barem savjet gdje bih mogao iste (špice) najisplativije nabaviti). Trenutno su mi puknute 3, pa bih to čim prije riješio, hvala svima unaprijed za pomoć!
btw, područje Koprivnice.
 
žbice,ljudi ce te lakše shvatit..
 
jole.Ri said:
žbice,ljudi ce te lakše shvatit..

Ono što ljudi ne shvaćaju jest kako je dotični imao muda doći iz KC u OS sa jedno 3-4 žbice na kotaču manje.  :mrgreen:
 
Probaj nazvati Moto Jakopec
 
Izmjeri dužinu i daj sliku... Imam pun k.. šupi pa možda ima i " takih"?!
 
david.zepp said:
kupio baš lanac i zupčanike kod njega, nažalost špica/kotača nema  :?

Za boga miloga ŽBICE a ne špice... :raving:
 
e hebiga ,da si se lani sjetio , ja sam ih imao nekoliko rezervnih (imao davno prije MTX-a) ,ali sam ih dao sa cilindrima ako se ne varam...
inaće ,pitaj majstore koji prežbičuju kotače ,uvijek se mogu naći slične pa ubabaciti ,malo se skrate ako treba...

mislim da KOCKA sa foruma to radi
 
EXD9M said:
Izmjeri dužinu i daj sliku... Imam pun k.. šupi pa možda ima i " takih"?!

17 cm, mjerio kod zamjene lančanika, tj. 16.5 (malo je prije navoj nego na klasičnoj 17cm)
našao "žbice" u zg-u u top motu pa ću to sutra prije odlaska na moto skup old ridersa probati riješiti, hvala svima za pomoć

za slučaj da bude problema s reparacijom/balansom kotača, opcija nabavke ispravnog kotača nije isključena pa evo: http://img850.imageshack.us/img850/2214/photo3ejw.jpg i ovako nešto http://img259.imageshack.us/img259/4889/photo4kg.jpg (ovo je s neta ali tak' izgleda :D)
 
Točno ta dimenzija, 16.5cm ti ima T-15, iliti ga tomos koji ima 17 colni kotač. Ak buš trebal mogu kod sebe u Ludbregu kod Auto tonija pogledati, tam sam zadnji put kupil
 
ne treba, našao originalne u top motu za ne prevelike novce (mislim da je 9kn komad bio) tako da hvala za sad, kotač je sređen, motor registriran, vidjet ćemo koliko će sad trajati, ako opet počnu pucati onda nedvojbeno novi kotač...