HONDA NSR 125 KUPITI???

Dali kupiti ovu Hondu???

  • Da

    Votes: 12 52.2%
  • Ne

    Votes: 11 47.8%

  • Total voters
    23
Angie said:
U pravu si,moj bed,editirao sam.

Mislio sam da Aprilia,Cagiva i Honda koriste Rotax,ali ispada da samo Aprilia i Cagiva koriste Rotaxa.

Hvala na ispravci :)
nije bed, samo mi je malo čudno bilo ,jer sam nekih 5-6 godina aktivno pratio te 125 ice i nigdje nisam naišao na takvu informaciju...
 
bob the biker said:
nije bed, samo mi je malo čudno bilo ,jer sam nekih 5-6 godina aktivno pratio te 125 ice i nigdje nisam naišao na takvu informaciju...

Kak ljudi stalno govore da je ista mašina ko Aprilijina samo slabija sam automatski u glavi razvrtio da je Rotax,ali ispada da su ljudima sve cvaje iste
:mrgreen:

Nažalost više se to tržište ni nemože intenzivno pratiti jer baš i nema šta za pratit  :?
Samo čekam da se RS125 i Mito povuku s tržišta  :?
 
bmw m 5 said:
jako kvalitetan motor......u rangu sa yamahom tzr 125....U svakom slucaju ako su kilometri njeni....isplati se uzeti....nerijetko su ti motori prolazili preko 30.000 km sa nedirnutom masinom. Ako je uzmes...promijeni karike obavezno....a za radilicu ne moras brinuti...voze one i preko 50.000 km. Po snazi i brzini nisu kao talijanske 125-ce...ali po trajnosti su daleko ispred. Savjet: povedi nekoga sa sobom tko se kuzi...pa je pogledajte detaljno...Inace masina je sklapana u italiji...kao i cijeli motor..ali su komponente japanski...zato i traje toliko..... :wink:


fali još 49km da okrene 60 000km...... :mrgreen:

a mašina nije dirana do prije 150km, kad sam promjenio ležajeve radilice, semeringe i brtve.....klipnjača nema radijalnog lufta, ništa....a aksijalno 0,35mm, stane listić unutra.....i naravno, klip treba mjenjati......kao i igličasti na klipu i problema nema......samo, problem je naći motor u dobrom stanju......

ima jedna TZRka, ko moja u oglasniku, dosta jeftino se prodaje......mislim da je puno manje prešla od moje, samo je u ljubičasto obojana.......to treba riješiti.....
 
zeto said:
fali još 49km da okrene 60 000km...... :mrgreen:

a mašina nije dirana do prije 150km, kad sam promjenio ležajeve radilice, semeringe i brtve.....klipnjača nema radijalnog lufta, ništa....a aksijalno 0,35mm, stane listić unutra.....i naravno, klip treba mjenjati......kao i igličasti na klipu i problema nema......samo, problem je naći motor u dobrom stanju......

ima jedna TZRka, ko moja u oglasniku, dosta jeftino se prodaje......mislim da je puno manje prešla od moje, samo je u ljubičasto obojana.......to treba riješiti.....
eto.....prosto nevjerovatno koliko te japanske 125 ce mogu napraviti km...(uz odrzavanje i upotrebu kvalitetnog ulja - naravno)....talijan iste kubikaze vec bi bio jedno 3 puta na stolu...pogotovo mito 125.... :LOL: