Honda NSR 125 RR ugasi se kad ubacim u brzinu

Roadruner

New member
Pozz,
Imam problem sa hondicom ona mi upali i radi sve ok....no čim ubacim u brzinu motor se ugasi,pošto je to nova mašina na staroj šasiji neznam ima li novao kraj 90ih ) prekidač nogare,ova šasija iz kraja 80 sigurno nema ništa na nogarama.
Na ručkicu od kumplunga od nove NSR idu dvije žice no njih sam odspojio i opet ista priča...Ima li tko ideju kako da to provjerim ili bi nešto drugo moglo biti uzrok?
 
vjerovatno je killswitch.. na nogari ... provjeri kako radi ... kad su žice spojene, ili kad su u prekidu ... kod nekih motora je nekako .. ;)

 
Mogu li ih spojiti gore na kumpungu?Čudno mi je jer dok motor radi u leru u nijednoj od te dvije žice nema struje...?
 
no međutim, sad sam malo bolje pročitao prvi post ...

Koliko dugo ta "nova" mašina stoji ?!?!? ... možda su ti se i lamele zaljepile...
probaj dići zadnji točak (na štender) u zrak i onda probaj ubaciti u brzinu .. ;) .... ili ako nemaš štender, skini lanac

Pa ako ti se i tad dešava isto, onda je do killswitcha
 
To sam prvo pokušao,podigao ga i kada zavrtim kotač u brzini ne baca iskru na svijećici....
 
Nemoj zavrtiti kotač u brzini, već upali motor dok ti je kotač u zraku i probaj ubaciti u brzinu ... ;)

Možeš li gurati motor dok je u brzini, sa stisnutim kvačilom ?