Honda NSR '98 god.

bole

New member
ovo je radio moj mladi brat koji sada ima 18 godina,motor je bio gotov prije ljeta 2005!
nemam slike po fazama rada jer nije bilo preinaka,osim u boji,model je 98 godina,i njegova originalna boja je crveno-siva,on ga je piturao po novijem modelu 2000 godine!masina nije dirana,jer je bila u odlicnom stanju!
rama je bojana,kompletan oklop je popravljan(bio je cjeli popucan)
ugradeni su mali zmigavci,novi prednji far,...

motor je prodan krajem 2005 godine,i totalno karamboliran nakon 2 mjeseca,dode mi za plakat!
 
nije loše al mi nekaj nije jasno, ak je več bil farbal na novo zakaj u orginalne boje?? ja sam farbal dosta motora(što sebi što drugima) i nitko nije izrazio želju da bude ko prije ili u nekoj boji orginala
npr gle moju nsr iz 94'

prije

poslije

 
on je bas htio original boje od sljedeceg modela!
moje misljenje je da motor treba zadrzati u izvornom obliku ili ga detaljno izmjeniti!
samo mjenjanje boje po meni nista ne pridonosi motoru,ako je bez ogrebotina,ili vecih ostecenja!
ovdje vec prelazimo u stvar ukusa,a svatko ima svoj pa uvijeko do njega drzi!
 
ima tu istine al to je meni više ko ono, netko razbije motor ode u servis, nema oklopa za njegov model pa uzme od novijega, mislim nemam ja niš protiv toga al to i nije neka prerada, al svaka čast tvom burazu ak je to on sam farbal.
 
jedini motor koji 2000+ godine i dalje zgleda ko da je 1990
da bar ima cvajo masinu iz tog doba onda...


inace ova narancasta mi je oke ovak na putu ko prerada... vidi se da je PRERADA... a onaj prvi.. kaje onoo?  replia...bezveze...  sam nek si 46 zaljepi na šajbu još
 
rednyaW said:
jedini motor koji 2000+ godine i dalje zgleda ko da je 1990
da bar ima cvajo masinu iz tog doba onda...


inace ova narancasta mi je oke ovak na putu ko prerada... vidi se da je PRERADA... a onaj prvi.. kaje onoo?  replia...bezveze...   sam nek si 46 zaljepi na šajbu još
:misli: :misli: :misli:
nisam te niš skužil!!???!!
koja 2000+
pa mašina je 2T
 
motor je prodan krajem 2005 godine,i totalno karamboliran nakon 2 mjeseca,dode mi za plakat!
[/quote]

bole, aj ako mi mozes dat broj ili ako mi mos saznat jel taj tip prodaje rezervoar posto je totalno
karambolirana??? ili mozda znas di ima nabavit dijelova za nju???