Honda NSS 300 Forza

joke

Active member
Koncepcija zanimljiva, ako cijena bude korektna, prvi istinski konkurent Yamahinom XMax modelu
 
nekako previse kockasta :misli:
osobno mi se ne svida "goli" volan :palacdolje:

lajkam veliku podnicu za ispruzit noge (y) (y)

cijena ce odredit konkurentnost mada je 300 ccm previse za po gradu
da se razumimo previse je i 250 :wink:


P.S.
Skuteri bi tribali bit  do 125/150 ccm za po gradu i maxi skuteri od 400 pa navise(2 cilindra naravno  :mrgreen: 8) )

 
joke said:
Koncepcija zanimljiva, ako cijena bude korektna, prvi istinski konkurent Yamahinom XMax modelu
Aj napokon da si i ti reka da neko može konkurirat yamahi  :mrgreen: :mrgreen:
 
ovo mi je vise konkurencija X10 i Majestyu i maloj Burgiji i miniSW  eventualno DownTownu300... a i cijena ce biti kao ovih par skupljih  :mrgreen: :mrgreen:
 
cijena za nase trziste nece nikako bit korektna usporedjujuci starije modele forze, istina ima dosta dodatnih stvari koje ostali nemaju ni priblizno ali preskupo je za nase trziste, zivi bili pa vidili
 
i male lead 100cc su isto thailand a peri deri(moj prvi skuter davnih dana)
 
honda xr said:
i male lead 100cc su isto thailand a peri deri(moj prvi skuter davnih dana)

mislim da griješiš, indijske su bile prve, ali se one nisu gurale u premium razred, štoviše, djelile su se uz Accord s obzirom na "uspjeh" u EU
 
Skuter mi se sviđa, elegantan, linije tečne zaobljene smirene, detalji izvrsni...
cijene cca 40.000 kn izvrsna, pogotovo kada se usporedi s nekim drugim skuterima u približnoj klasi
reka bi da je ovo skuter za gospodu :angel: i još ponekoga  :cool:
evo ih je došlo, čini mi se, 7 kom i svi otišli odma (y)
 
Istina.. čini se zanimljiv. Ja nešto gledam skutere u toj klasi i za sada mi je favorit ili kymco downtown ili xc400. Netko mi je prije koji tjedan spomenuo tu hondu za koju nisam znao ni da postoji. Samo trebalo bi ju vidjeti uživo. Nekako mi je sva "jajasta" i zaobljena. Nisam siguran da mi se sviđa dizjan, ali dok ne vidiš uživo ne znaš. A vidim i da ne puca od snage u odnosu na konkurenciju.. nažalost.
 
aprilliaaa said:
Skuter mi se sviđa, elegantan, linije tečne zaobljene smirene, detalji izvrsni...
cijene cca 40.000 kn izvrsna, pogotovo kada se usporedi s nekim drugim skuterima u približnoj klasi
reka bi da je ovo skuter za gospodu :angel: i još ponekoga  :cool:
evo ih je došlo, čini mi se, 7 kom i svi otišli odma (y)
a bogami prijatelju stari malo si mi se i ti zaoblia :))

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

 
Mario T said:
a bogami prijatelju stari malo si mi se i ti zaoblia :))

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2
žena mi neda disat :wink:

skuter se lipo proba prije kupnje i sve bude jasno jeli to to ili nešto drugo, a honde su uvik bile "prijateljske" prema vozačima
uz to poznavajući odrešene skutere i njihove vibracije prilikom rada i kretanja ova honda je melem...
 
joke said:
mislim da griješiš, indijske su bile prve, ali se one nisu gurale u premium razred, štoviše, djelile su se uz Accord s obzirom na "uspjeh" u EU
je moja greska, (y) bila je made in india u toj shemi ko kupi accord, ja je kupija novu za 12k kuna

a ontopic mislim da sad kad bi kupova novo u toj klasi, ako je cijena ova oko 40tkn nebi nista dalje ni gleda (y)
 
ružniji je i od XMaxa 400

znači da je jaako ružan



Srki