Honda Ruting

apsolutno, milsim da sam platio 22€ u slo (sa zamjenom senzora)
 
Inače sam skidam kotače i nosim kod vulkanizera koji mi to promjeni i balansira za 14€ (obje gume).
Ne znam kako je inače pa me zanima jel stvarno cijena od 70€ za dovesti motor i promjeniti gume super dobra? :oops:
 
Pa, meni je cijena 70 eur sasvim ok. S obzirom da sam platio 120 eur zamjenu u DE, i još mi je balansirao kotače ko s kurcem. Ne daj bože da sam pustio volan. I to sam jedva našao ko će, jer svi hoće da kupiš i gume od njih. Ovdje su me gume došle skoro 100 eur jeftinije nego gore, i zamjena skoro u pola. A i meni vrijedi nešto to da samo odvezem motor, i dođem ga pokupiti gotovog. Tako da ja prezadovoljan. A što se školjki tiče, tko je iz Pule zna Terezu, od njega su školjke, i uvijek friške i odlične. Nisam slikao Honda Ruting, ali ovo jesam....

1000009608.jpg
 
150€. Promijenio gume na Intruderu i na Integri i isplatio ju u 2 dana. Balansirku imam vec od prije jer ovi ovamo ne znaju izbalansirati gumu ni da im zivot o tome ovisi.
 
  • Like
Reactions: prpa and pikacu79
150€. Promijenio gume na Intruderu i na Integri i isplatio ju u 2 dana. Balansirku imam vec od prije jer ovi ovamo ne znaju izbalansirati gumu ni da im zivot o tome ovisi.
Daj više slika montirke.🤔
 
Ne bi trebala ni ona sa 24mx biti losa. Znala je biti za 100€ na popustu, ali mi je ova izgledala nekako kompletnije. Sve ti je to isto na kraju.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Ne bi trebala ni ona sa 24mx biti losa. Znala je biti za 100€ na popustu, ali mi je ova izgledala nekako kompletnije. Sve ti je to isto na kraju.

Ova je malo kvalitetnija ali 250e
 
E‘o ti pa slusaj:
Napatila me malo ona 260-ka na Intruderu ali stao sam joj u kraj.
jel imaš alat za skidanje i nitanje lanca?

da se ne jebem sa improvizacijama


Srki