Honda ST1300P

DriftMaster

Member
pc1300_hondaPC_title.gif


pc1300_main.jpg
pc1300_rearview.jpg
pc1300_details.jpg



ENGINE/DRIVE TRAIN
Compact, powerful 1261cc DOHC 90° V-4 engine
Shim-under-bucket valve actuation ensures high-rpm reliability
PGM-FI produces a smooth and linear throttle response

UNIQUE FEATURES
Motor-driven, adjustable windscreen
7.7-gallon, dual-section fuel tank
ABS equipped, with Honda's Linked Braking SystemŽ
Adjustable 3-position dual-density solo seat
Rear component cover for electronics weather protection

Kaj kažete? Meni se čini puno moćnije nego ovi tu BMWi.
 
Od tog motora nema vece. Mozda onaj autobus.
Englezi to veg godinama voze. Cak sam gledao emisiju o njihoboj skoli voznje gdje te krave od motora moraju podizati sa poda, juriti izmedju cunjica itd.
 
Što se tiče krave! Pred tjedan dana kad sam bio u Crikvenici, imao sam prilike vidjeti Hondu Goldwing (šteta kaj nisam imao kod sebe fotić) koju je vlasnik koliko mi se čini još malo uređivao... . pa krava je krivi opis za to koliko je to veliko, više kao slon. A ova ST1300P mi djeluje kao dječja emisija prema toj Goldwing. :?
 
aaaaa... lepa makina :cool:
U odnosu na one stare BMW-e ovo je avion
 
Previše je njima i BMW dok god im je početak obračanja; "Gon u stancu!"
Nego jeste li vidjeli kojeg policajca na Beverlyu 125, mi smo im 25 komada isporučili, a ja još nijednog u prometu nisam vidio
 
Da mi ga je vidit kako se penje po kornižu........ :p :roll: :mrgreen:

Ovo je motor za pandure ali samo na auto putu, sve ostalo je preseravanje....
 
jokezakon said:
Previše je njima i BMW dok god im je početak obračanja; "Gon u stancu!"
Nego jeste li vidjeli kojeg policajca na Beverlyu 125, mi smo im 25 komada isporučili, a ja još nijednog u prometu nisam vidio

Pretpostavljam da si iz rijeke ali u zagrebu ih ima na skuterima i na nekim apriliama 125 a mozda se i varam da su to aprilie
 
Danas sam prvi put vidio drota na onoj Hondi Deaueauvile. Do sad sam samo čuo da ih imaju. Inače mi je to ružan motor,ali kao službeni bolje izgleda. Trebalo bi ih na poštu stavit za telegrame :mrgreen:
 
ma oni si neuzimaju motore kojima ce ganjat bandu, nego sa najvecom zastitom od vjetra i udobnosti. Jer oni svoje radno vrijeme provode na tom motoru, a znate da panduri na brodu i motoru idu malo prije u penziju.
 
jokezakon said:
Previše je njima i BMW dok god im je početak obračanja; "Gon u stancu!"
Nego jeste li vidjeli kojeg policajca na Beverlyu 125, mi smo im 25 komada isporučili, a ja još nijednog u prometu nisam vidio

Kod nas u Rijeci ih ima još od lani par komada
Neki dan je čak štrumf skršio s jednog pošteno - kako je pisalo u novinama nije on kriv :mrgreen:
 
da riba mu izletila i poslala ga u pulu kod Radole na 'servisic'.
A da nisu sveee promijenili na toj jebenoj hondi, sve to ljepo od naseg poreza...
 
PAN EUROPEAN JE ZAKON!!!
Daj Bože novaca i ja bi kupio taj tenk, pa nek se svi rugaju ;)