Honda Super Cub greatest bike ever!

A evo jednog kontrasta.Vozim ja za Krk prekjučer i stanem u Zdihovu.Silazim s motora kad stane čovek pored mene na potpuno bolesnoj makini.Skine on kacigu kad ono Ivo Pukanić.Pitam ja:kaj je to? Veli Honda RUNE,cijena prava sitnica 298 000 kn.Snjim tip na nekom BMW-u putnom plavom isto prvi put vidim u životu.Nažalost nisam imal fotić.
 
Bil said:
A evo jednog kontrasta.Vozim ja za Krk prekjučer i stanem u Zdihovu.Silazim s motora kad stane čovek pored mene na potpuno bolesnoj makini.Skine on kacigu kad ono Ivo Pukanić.Pitam ja:kaj je to? Veli Honda RUNE,cijena prava sitnica 298 000 kn.Snjim tip na nekom BMW-u putnom plavom isto prvi put vidim u životu.Nažalost nisam imal fotić.

pa sta je cudno sto vozi hondu rune??? vidio ih vec par komada u zg
 
Honda Rune, za jedan primjerak pouzdano znam da je od direktora nase tvrtke Telegra, u svetoj nedelji....
 
sorry sto upadam ali po njihovim mjerilima(discovery chanel)ispada da je stvarno ta hondica najbolji motor :? (ali nisu imali pucha na testu)jer ono sta su joj radili(jedino ju nisu dinamitom dizali u zrak)sve je izdrzala a i prodano ih je jedno 18 miliona
 
Ima Honda još jedan nepoderiv model.... Stari VFR....  :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: