Honda - Suzuki - Yamaha - cijene!?

@4rijeke:
Ako si htio reći da su svi motori poskupili, to je istina jer je sredinom prošle godine povećana trošarina, pa su i nama motori poskupili za 1%
 
Nike said:
@4rijeke:
Ako si htio reći da su svi motori poskupili, to je istina jer je sredinom prošle godine povećana trošarina, pa su i nama motori poskupili za 1%

ne kužim, meni se ove cijene čine nižim od onih koje su u opticaju

za FZ1:

ja znam za dvoje
 
ok sorry onda, ja sam mislio na jednog drugog lika koji je totalni muljator :oops:
 
Fire Breath said:
4rijeke said:
tražili ste gledajte - Hrvoje 091-251-3299, pa navalite narode :mrgreen:

moze mi netko objasnit ko je taj tip?

imaš broj moba pa zovi.....ili te je sram pa treba netko mjesto tebe :?: ili si škrt potrošiti koji impuls :wink:
 
Pugsley Adams said:
Ma to je sigurno broj sexy automata u tajvanu :mrgreen: Ovaj 4rijeke misli da smo naivni pa hoce zaradit na nama :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: APP (ako prođe, prođe) sad ništa od zarade a taman sam mislio skupiti za novi bike :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
A da mi je znat šta fali ovom šta sad voziš? :LOL: Sigurno ga jebe ova kiša šta stalno pada pa tražiš neki s krovom! :mrgreen:
 
kaj bi mu falilo, jedino netko ko ga zna vozit......
 
evo bum ja udomila zeku ak ga ti nečeš :mrgreen: :mrgreen:
 
zweky said:
evo bum ja udomila zeku ak ga ti nečeš :mrgreen: :mrgreen:

od njega se ne odvajam, ak hočeš zeku moraš uzeti i mene,, ne pijem puno, ne oblačim se skupo ali puno papam (moram imati bar jedan porok) :mrgreen:
 
4rijeke said:
zweky said:
evo bum ja udomila zeku ak ga ti nečeš :mrgreen: :mrgreen:

od njega se ne odvajam, ak hočeš zeku moraš uzeti i mene,, ne pijem puno, ne oblačim se skupo ali puno papam (moram imati bar jedan porok) :mrgreen:
hm hm ovo su već velke provokacije-ne znaš ti kaj meni zeko znači :D
sam ne znam kaj o svemu misli tvoja žena :mrgreen: :mrgreen:
 
zweky said:
4rijeke said:
zweky said:
evo bum ja udomila zeku ak ga ti nečeš :mrgreen: :mrgreen:

od njega se ne odvajam, ak hočeš zeku moraš uzeti i mene,, ne pijem puno, ne oblačim se skupo ali puno papam (moram imati bar jedan porok) :mrgreen:
hm hm ovo su već velke provokacije-ne znaš ti kaj meni zeko znači :D
sam ne znam kaj o svemu misli tvoja žena :mrgreen: :mrgreen:

dala bu nam 100 eura i urlala od sreće :mrgreen:
 
kolko ti zeko pije...kam moremo dojti za 100 eura-naravno bez tvoje klope :mrgreen: :mrgreen: :?:
 
4rijeke said:
imaš broj moba pa zovi.....ili te je sram pa treba netko mjesto tebe :?: ili si škrt potrošiti koji impuls :wink:

ma ne, ne kuzim zakaj da ga zovem... tj. kaj on radi? nabavlja rabljene motocikle, il na lageru, il nove, il je sef nekog salona, il ko migi ili kaj? :?
 
Fire Breath said:
4rijeke said:
imaš broj moba pa zovi.....ili te je sram pa treba netko mjesto tebe :?: ili si škrt potrošiti koji impuls :wink:

ma ne, ne kuzim zakaj da ga zovem... tj. kaj on radi? nabavlja rabljene motocikle, il na lageru, il nove, il je sef nekog salona, il ko migi ili kaj? :?

kaj si zaboravio da si pitao ko je taj tip!? nazovi pa ga pitaj :wink: