Honda VF 750 f '83

slowrider

Member
zaintrigirao me ovaj motor. obilazeci forum procitao sam razlicitih komentara. Moje pitanje koliko imate iskustva u pronalasku dijelova za masinu u nedavnoj proslosti, da li pase jos koja masina hondina masina (procitao sam tu da je netko stavio gore vfr).
I naravno ako znate za koji primjerak da je na prodaju
Unaprijed zahvaljujen na konstruktivnim komentarima
 
Ja imam jenu ,žute boje, :shock: ima više od 100 000km.Radi ,pali ,vozi. Momentalno nije registrirana  jer iman dva druga prometala na dva kola.Ne prodajem je . :LOL: :LOL: 
Samo za reči,motor je dobar za vožnju ,interesantan po dugim zavojima , malo težak za uske zavoje al se da savladat . 
Imaš ih na Njuškalu za dobru cjenu.Pripazi samo na zvuk razvodnih lanaca u fazi paljenja.Znaju bit loši natezaći  pa ih moraš mijenjat.Na donje djelu ,duboko u bloku,zna puknit  "krug" ,iliti zavržni dio vodilice.Ostalo ne predstavlja problem osim ako koji put nije ostala bez vode. Interesantan zvuk kad je  "pretvorena " 4 u 1. :mrgreen:
 
Gleda san jenu ali nazalost ni upalila a i vlasnik mi je reka da je imala neki limeni zvuk pri zadnjem paljenju. E sad ponudena cijena je sasvim korektna da me i dalje zanima, ali neznan koliko je isplativo u slucaju da triba mijenjat fazni i natezac i sl.
Taj "krug" je dio natezaca ili?
 
maš 2 lanca i 2 natezača.Podosta skupo.Vodilice pripadaju  kompletu sa natezačima.Raspitaj se prije za cjene da nebi bilo čekičem po glavi.Propitaj ,eventualno, dali ima nešto zamjensko mada ne vjerujem.Sretno. (y)
 
barba said:
Ja imam jenu ,žute boje, :shock: ima više od 100 000km.Radi ,pali ,vozi. Momentalno nije registrirana  jer iman dva druga prometala na dva kola.Ne prodajem je . :LOL: :LOL: 
Samo za reči,motor je dobar za vožnju ,interesantan po dugim zavojima , malo težak za uske zavoje al se da savladat . 
Imaš ih na Njuškalu za dobru cjenu.Pripazi samo na zvuk razvodnih lanaca u fazi paljenja.Znaju bit loši natezaći  pa ih moraš mijenjat.Na donje djelu ,duboko u bloku,zna puknit  "krug" ,iliti zavržni dio vodilice.Ostalo ne predstavlja problem osim ako koji put nije ostala bez vode. Interesantan zvuk kad je  "pretvorena " 4 u 1. :mrgreen:
vozio je
kamion
treba bit muškarac za nagnut je :mrgreen:
ova je imala dva nova zadnja lonca od ...stojadina..opet jeben zvuk
 
Ja mojoj montira Akrapa,triba si je čut.Ka nova Yamaha ,ona sa neurednim palenjem. :LOL: :LOL:       
Šta se tiče zavoja ,po dugim ,ide ko po špagu,čak dere sa pedalama a ako pretjeruješ i sa ostalim djelovima podvozja.
 
a ako još malo pretjeraš, zna se strugati i kacigom ...  :LOL:

ali kad se lijepo saštela, ide to ko zmaj .. ;)
 
strasilo said:
a ako još malo pretjeraš, zna se strugati i kacigom ...  :LOL:

ali kad se lijepo saštela, ide to ko zmaj .. ;)
 

Išao sam prema Karlobagu s namjerom napravit đir ali nakon par zavoja počeo strugati pedalama i usporio  ( kao ,ono, što to meni treba  :misli:  )  al me opet malo kasnije uhvatilo ludilo. Lipo se vozi al je niska za veče nagibe.
 
na kraju uz dosta nećkanja došla honda u garažu. ugodno iznenađenje u svakom slučaju. zahvaljujen na komentarima, neki su se pokazali izrazito točni  :laugh:
 
Ne moras se pravdat. bitno da masina nije zviznula