Honda X-11...ima li je tko ?

puskacbr said:
baš nekaj gledao po netu i sjetio se honde x11, pa me zanima jel ima neko sa foruma da ju vozi?
Jako rijedak motor,nije bas najbolje bio prihvacen na trzistu.Motor za tada ispred svoga vremena.
 
Kada sam je vidio uživo bilo mi je jasno odakle neuspjeh.Dosta ružan motocikl,doduše stvar ukusa ,predimenzionisan i bezličan.
 
to je u principu goli xx malo pre skup ja sam jedno vrijeme patio za njom ali neke sitnice su me odagnale,teska,nema podesivi ovjes ,.........
 
ako gledamo izgled, onda su po tome recimo u toj klasi xjr, gsx i cb još ružniji, ali ima u tim motorima ono nešto zbog ćega bi jedanput dok ostarim želio posjedovati jedan.. :) u svakom slučaju, to su pravi muški motori za razliku od skutera i školjkaša RResičara
 
  • Haha
Reactions: Nero
dobar motor...ima ga Mile iz Staaarih rokera u Umagu...sadašnji dopredsjednik kluba
 
mislim da je na forumu ima slave yamaha  :misli: :mrgreen:






RC46 said:
to je u principu goli xx malo pre skup ja sam jedno vrijeme patio za njom ali neke sitnice su me odagnale,teska,nema podesivi ovjes ,.........

TL ima podesivi ovjes pa te hitio :LOL:
 
Bila je u Zaboku jedna prije nekoliko godina,majstor poslje nje vozi CB 1300 S :)
 
avinko38 said:
Bila je u Zaboku jedna prije nekoliko godina,majstor poslje nje vozi CB 1300 S :)

Prije tog CB-a je imal Husaberga FS 650  :mrgreen:
 
bobo RR said:
ak je crveno bijela cb znam tipa
Je,mislim da ju je on naručil posebno prek Rutinga dok se još kod nas mogla kupit samo gola verzija (y)
 
Sekol said:
Prije tog CB-a je imal Husaberga FS 650  :mrgreen:

XX-a....čovjek voli Honde  :mrgreen:
 
avinko38 said:
Je,mislim da ju je on naručil posebno prek Rutinga dok se još kod nas mogla kupit samo gola verzija (y)
čovjek ima dučan s biciklima , i unutra nekad zna biti parkirana ta CB-jka  :slinavac:,meni je isto rekao da ju je  morao naručivati. Čak se i lani jedno vrijeme prodavala...Baš mi je pričao da je on imao tu hondu X-11...
 
bila proslo ljeto jedna u oglasniku ,falili su joj satovi ostalo je bilo slozeno (poslije pada) ja sam htio to uzeti i raditi od nje nesto ovakvo ,ali na kraju sam uzeo ispravnog tl1000r (i vecina nas zna kak je to zavrsilo ah nikad ja i suzuki na zelenu granu  :mrgreen:)
 
RC46 said:
bila proslo ljeto jedna u oglasniku ,falili su joj satovi ostalo je bilo slozeno (poslije pada) ja sam htio to uzeti i raditi od nje nesto ovakvo ,ali na kraju sam uzeo ispravnog tl1000r (i vecina nas zna kak je to zavrsilo ah nikad ja i suzuki na zelenu granu  :mrgreen:)
i bez obzira na sve, meni je i dalje žao kaj ga nisam kupio :mrgreen:
ali i ovaj x11 izgleda jebeno :)
 
Kiki_Rotten said:
XX-a....čovjek voli Honde  :mrgreen:

Onda to nije onaj na kojeg mislim, ak poznaš tog kaj ima dućan s biciklima, pitaj ga na kolko km je prvi put mjenjal disk pločice na XX-u?  :mrgreen:

 
Sekol said:
Onda to nije onaj na kojeg mislim, ak poznaš tog kaj ima dućan s biciklima, pitaj ga na kolko km je prvi put mjenjal disk pločice na XX-u?  :mrgreen:

Ivek iliti Aurora  :mrgreen:. Ma nemoraš mi niš pričati, super je lik al ima svojih mušica  :mrgreen: Recimo, na CB-a stavit 170 zadnju i 110 prednju gumu da mu manje troši i tak  :mrgreen: :mrgreen: