honda xl 125 varadero

kaj ja znam...evo rs 125 po brzinmjeru otvoren ide 180... al to je opet brzinomjer samo =) po tome i serijski skuteri od 50 cc idu 100 =P
 
ne moze se otvoriti na 30ps.Ja je nisam vozio ali sam cuo da ide oko120kmh
 
pa to nemas kaj otvarat, to je cetverotaktna masina i ima 15 ks, ak ide 120 svaka cast, ali ne vjerujem da ide tolko! :!:
jedino kaj je dobro na tom motoru je potrosnja, mozda 3-4 litre!
 
Ma ide on i 240 km, al na 2 sata ...

Sala mala, naime, ako ga hoea barem malo ubrzati, a vjerujem da ima snage dovoljno, stavi mu dulji prijenos, dobit ces krajnju brzinu 10-tak km vecu, ali ces izgubiti na ubrzanju... :twisted:
 
Meni motor cist solidno izgleda, sam de bi se mogo kod nas nabavit rabljen uz neku solidu cijenu?! Jel zna ko kad je blo zadnje izdanje Aprilie Pegaso 125?!
 
buthead said:
koja mu je max brzina?
i mogucnosti otvaranja (15 hp --> 30 hp)

Pa kam bi odmah to na 30 KS, 100 % povečanje snage, nema šanse.
 
j*biga,poslo sam e-mail hondi, oni mi odgovorili da mu je okvirna brzina 125 km/h, vozit cu ga neko vrijeme tako, onda cu mu smanjit zadnji lancanik, i stavit neki bolji auspuh
 
buthead said:
j*biga,poslo sam e-mail hondi, oni mi odgovorili da mu je okvirna brzina 125 km/h, vozit cu ga neko vrijeme tako, onda cu mu smanjit zadnji lancanik, i stavit neki bolji auspuh
Sta ti nebi bilo pametnije okaniti se corava posla pa vozit ovog dok ti ne dop... pa uzet nesto jace a ne mjenjati prijenosne omjere i kakati po njemu??!!
 
ma zajebi friziranje jer to ti je jama bez dna. kupi si poslije nesto jače i voziš se ko čovjek :D
 
Jest da ces malo bit sporohodniji nego 2t ali ces manje i sipati u njega:Misklim ja bi uvjek uzeo nesto jace ali kome snaga nije bitna navozat ce se takvog motora
 
kak 120 ako su mi iz honde poslali da ide 125 km/h?
neznam jel cemi biti dovoljno brz...hmm.. :?:
to ili NSR-ka iz 2003 god,novi CBR 125 mi se nesviđa
ako tko prodaje NSR-ku iz 2003 god. nek se javi