Honda XX- susret i druženje!

MAX79

New member
No da, pošto se več dosta ekipe susrelo i družilo, ne vidim zašto se nebi i mi ptičari dogovorili za koji vikend! :mrgreen:

Vidim da smo temu spomenuli u tehničkim pitanjima, gdje nit nije mjesto! :LOL:

Prijedlozi svi dobrodošli, gdje,kada,kako, ovo-ono,  spominjalo se Lika, meni svejedno ali da je u HR!!

Više bi pasala nedjelja, jel mislim da puno ljudi radi subotom!! (y)

Pozdravček!
 
Vidim da ste u teh.pitanjima, a ovdje je od 2010 već tema! Mogli bi i ovdje nastaviti! (y) :mrgreen:
 
MAX79 said:
No da, pošto se več dosta ekipe susrelo i družilo, ne vidim zašto se nebi i mi ptičari dogovorili za koji vikend! :mrgreen:

Vidim da smo temu spomenuli u tehničkim pitanjima, gdje nit nije mjesto! :LOL:

Prijedlozi svi dobrodošli, gdje,kada,kako, ovo-ono,  spominjalo se Lika, meni svejedno ali da je u HR!!

Više bi pasala nedjelja, jel mislim da puno ljudi radi subotom!! (y)

Pozdravček!
A bio je i podsjetnik kad smo prošle godine počeli o druženju raspravljat!!!!!
MAX79 said:
Vidim da ste u teh.pitanjima, a ovdje je od 2010 već tema! Mogli bi i ovdje nastaviti! (y) :mrgreen:

Evo kad je krenulo pa da sad opet otvorimo!Ajmo i tu s licitacijom datuma 2 put je 2 put!!!

Prati obje fronte :mrgreen:
 
1. Cherokee-stižem na jedan dan tj. navečer vjerojatno palim nazad.(Osim u iznimnom slučaju)
 
Nadopuni listu:
1. Cherokee-stižem na jedan dan tj. navečer vjerojatno palim nazad.(Osim u iznimnom slučaju)
2. Max79-stizem na jedan dan tj. navečer palim nazad. ( Nema iznimnog slučaja! )
 
cherokee said:
Nadopuni listu:
1. Cherokee-stižem na jedan dan tj. navečer vjerojatno palim nazad.(Osim u iznimnom slučaju)
2. Max79-stizem na jedan dan tj. navečer palim nazad. ( Nema iznimnog slučaja! )
Poglavico,sad stvarno bez zajebancije.Dali i ja mogu doć u družbu ako nemam XX-a ,već drugi motor? Da se mogu organizirati.:misli:
 
3. Mislim doći u subotu oko podneva i prespavati pa u nadjelju malo do mora (malo se oprati u slanoj vodi :mrgreen:) i onda prema doma.

17.05. odgovara!

Kaj se tiče drugih motora u principu nemam niš protiv kao niti protiv dolaska suvozačica.
 
4. Mislim doći oko 12.00 i isti dan produžiti do Like...sutradan natrag  :021: I, da...planiram doći sa zakonitom, ako nema nitko ništa protiv  :wink:
 
Update:

1. Cherokee-stižem na jedan dan tj. navečer vjerojatno palim nazad.(Osim u iznimnom slučaju)
2. Max79-stizem na jedan dan tj. navečer palim nazad. ( Nema iznimnog slučaja! )
3. Pinta 001 JA-stižem u Subotu oko podneva i prespavati pa u Nedjelju malo do mora (malo se oprati u slanoj vodi :mrgreen:) i onda prema 
    doma.
4. xx-SB- stižem u Subotu oko 12.00 i isti dan produžiti do Like...sutradan natrag  :021: I, da...planiram doći sa zakonitom, ako nema nitko ništa
    protiv  :wink:


@ Makarije-Nemam ništa protiv dugih motora ni njihovih vlasnika. A i ne znam zašto se to samo mene pita? Ja nisam nikakav predvodnik ovdje,
    ovdje se svi zajedno dogovaramo.

idemo dalje..... (y)
 
cherokee said:
Update:

1. Cherokee-stižem na jedan dan tj. navečer vjerojatno palim nazad.(Osim u iznimnom slučaju)
2. Max79-stizem na jedan dan tj. navečer palim nazad. ( Nema iznimnog slučaja! )
3. Pinta 001 JA-stižem u Subotu oko podneva i prespavati pa u Nedjelju malo do mora (malo se oprati u slanoj vodi :mrgreen:) i onda prema 
    doma.
4. xx-SB- stižem u Subotu oko 12.00 i isti dan produžiti do Like...sutradan natrag  :021: I, da...planiram doći sa zakonitom, ako nema nitko ništa
    protiv  :wink:


@ Makarije-Nemam ništa protiv dugih motora ni njihovih vlasnika. A i ne znam zašto se to samo mene pita? Ja nisam nikakav predvodnik ovdje,
    ovdje se svi zajedno dogovaramo.

idemo dalje..... (y)

5. Wumy - sa dragom supatnicom. Datum odgovara i subotu smo tamo, a oko nocenja u satoru to ovisi o XX stvari (znat cu ziher tjedan dana prije)  :mrgreen: Vidimo se  (y)
 
1. Cherokee-stižem na jedan dan tj. navečer vjerojatno palim nazad.(Osim u iznimnom slučaju)
2. Max79-stizem na jedan dan tj. navečer palim nazad. ( Nema iznimnog slučaja! )
3. Pinta 001 JA-stižem u Subotu oko podneva i prespavati pa u Nedjelju malo do mora (malo se oprati u slanoj vodi :mrgreen:) i onda prema 
    doma.
4. xx-SB- stižem u Subotu oko 12.00 i isti dan produžiti do Like...sutradan natrag  :021: I, da...planiram doći sa zakonitom, ako nema nitko ništa
    protiv  :wink:
5. Wumy - sa dragom supatnicom. Datum odgovara i subotu smo tamo, a oko nocenja u satoru to ovisi o XX stvari (znat cu ziher tjedan dana prije)  :mrgreen: Vidimo se  (y)
6. Asko - dolazim s boljom polovicom, navečer ili nazad za Zagreb ili do mora, ovisno o raspoloženju.
 
asko said:
1. Cherokee-stižem na jedan dan tj. navečer vjerojatno palim nazad.(Osim u iznimnom slučaju)
2. Max79-stizem na jedan dan tj. navečer palim nazad. ( Nema iznimnog slučaja! )
3. Pinta 001 JA-stižem u Subotu oko podneva i prespavati pa u Nedjelju malo do mora (malo se oprati u slanoj vodi :mrgreen:) i onda prema 
    doma.
4. xx-SB- stižem u Subotu oko 12.00 i isti dan produžiti do Like...sutradan natrag  :021: I, da...planiram doći sa zakonitom, ako nema nitko ništa
    protiv  :wink:
5. Wumy - sa dragom supatnicom. Datum odgovara i subotu smo tamo, a oko nocenja u satoru to ovisi o XX stvari (znat cu ziher tjedan dana prije)  :mrgreen: Vidimo se  (y)
6. Asko - dolazim s boljom polovicom, navečer ili nazad za Zagreb ili do mora, ovisno o raspoloženju.
7. Sinob - stižemo u subotu, a za spavanje još ne znamo (zavisi od X faktora)
 
evo sad sam nazvao Pavu iz Osijeka i  rekao sam mu za druženje na Plitvicama. Oni baš nisu na forumu i nisu bili do sada upoznati za druženje XX.Inače u Osijeku ih ima 8 XX  (y)
I da ima i jedan među njima crveni  :cbanana:
normalno, pozvao sam ih na druženje-što više X-eva to bolje  :mrgreen:
 
Update:
1. Cherokee-stižem na jedan dan tj. navečer vjerojatno palim nazad.(Osim u iznimnom slučaju)
2. Max79-stizem na jedan dan tj. navečer palim nazad. ( Nema iznimnog slučaja! )
3. Pinta 001 JA-stižem u Subotu oko podneva i prespavati pa u Nedjelju malo do mora (malo se oprati u slanoj vodi :mrgreen:) i onda prema 
    doma.
4. xx-SB- stižem u Subotu oko 12.00 i isti dan produžiti do Like...sutradan natrag  :021: I, da...planiram doći sa zakonitom, ako nema nitko ništa
    protiv  :wink:
5. Wumy - sa dragom supatnicom. Datum odgovara i subotu smo tamo, a oko nocenja u satoru to ovisi o XX stvari (znat cu ziher tjedan dana prije) 
    :mrgreen: Vidimo se  (y)
6. Asko - dolazim s boljom polovicom, navečer ili nazad za Zagreb ili do mora, ovisno o raspoloženju.
7. Sinob - stižemo u subotu, a za spavanje još ne znamo (zavisi od X faktora)
8. borisp - potvrđujem ali bez spavanja, povratak isti dan popodne.