Honda XX

dan the man

New member
pozdrav,

pokušavam kupiti rabljenu Hondu XX (do 5 godina starosti) ali je ponuda nikakva. Imate li kakav prijedlog gdje potražiti ili možda imate neki glas da netko prodaje ili se sprema prodavati. Možda netko od vas sa grupe?
BTW koje su mu prednosti, mane? Po gradu?

Zahvaljujem
 
CyberPunk_DOHC said:
Neznam tko ima ali imam osjećaj da taj motor baš i nije za po gradu!

ma kakav grad...onak više vuče na kros ima i XXL al malo je veći  8)
 
  Po testovima se pisalo da je okretna, najbolja kombinacija sporta i turinga pa me zanima iz prve ruke.
Između auta na semaforu valjda može proć
 
dan the man said:
..Između auta na semaforu valjda može proć
između auta može proć i auto ako daš gas  :mrgreen:
 
odlican motor, ali ja sam uzeo cbr 600f sasvim ok za grad i autoput!!

pozdrav
 
Moze po gradu bez problema-kome je tezak nek proba unitraka 1100 :mrgreen:-snage i previse,na autoputu svi R-ovi ga samo gledaju otpozada :jesus: udoban, dobra zastita od vjetra, suvozac sjedi ko gospodin-boljih kocnica jos nisam vidio,Honda (y)

mane-nema :D
 
Znam jednog koji je ima, a vjerojatno će ti se i javit ovdje, iako znam da je zadovoljan motorom.
 
Rivi said:
Znam jednog koji je ima, a vjerojatno će ti se i javit ovdje, iako znam da je zadovoljan motorom.

OK, OK našao si me Rivi.
Dakle XX! Ne znam od kud da počnem. Prvo vozio sam prije nje CBR 600 F i bio sam prezadovoljan motorom. Ubrzanje, ciklistika, potrošnja  ma sve super. I surfajući po netu naletjeh na CBR 1100 XX. Nije mi trebalo puno da se onak "internetski" zaljubim u motor. No financije i takve stvari (tu se pogotovo ubraja osoba u Rutingu koja je rekla da oni ne uvoze Blackbirda) su me malo udaljile od nje dok mi jedan dan Sekol nije rekao da je u Top-moto došla jedan srebrna. Od tog trenutka 48 sati je bilo previše da ju ja dočekam. I kredit i registracija  i sve ostalo sam srdio u to vrijeme. A onda MOTOR!!!!! Nema riječi s kojima se može opisat gušt vožnje. Istina motor ima 225 kila tako da nije najlakši ali nema nikakvih, ali vjeruj mi, nikakvih problema s upravljanjem. Prolaziš među autima kao s skuterom. Ako hočeš odeš na autoput odereš po gasu i brzine do cca. 220 km/h ni ne osjetiš. E nakon toga glavu iza vjetrobrana i stišći koliko možeš i granicu od 300 km/h nije teško dostić. Spustiš se s autoputa i opet se voziš 50 km/h kroz grad. Ako imaš suvozača opet isto. Za njega položaj puno bolji nego na mojoj 600F. Sad bih mogao ovaj opis nastavit na jedno tri strane i opet ne bih mogao sve opisati. Jednostavno moraš sjest na nju i probat. A za tvoj problem-probaj pogledat po oglasniku tu na motorima se prodavala jedna plava '99 godište u Vž.Ako ne to pitaj u Top-motu ako zanaju aza koju polovnu. Jedini problem je kod toga da se ti motori slabo prodaju. Tj. kad ga kupiš voziš ga jaaaaaaaako dugoooooo!Sretno u potrazi!! (y) (y)
 
gastajbarter said:
:D imam ja jednu za prodat al moras doc u Kuwait :jesus:
Pošto benzin u Kuwaitu ?
 
gastajbarter said:
Litra bezolovnog 95

1.2876 HRK = 0.065 KWD

:shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry:
 
Ja vozio taj Indijancev motor - nakon koze moze se reci da je to motor... ugodan za voziti, nema sta...

 
gastajbarter said:
Moze po gradu bez problema-kome je tezak nek proba unitraka 1100 :mrgreen:-snage i previse,na autoputu svi R-ovi ga samo gledaju otpozada :jesus: udoban, dobra zastita od vjetra, suvozac sjedi ko gospodin-boljih kocnica jos nisam vidio,Honda (y)

mane-nema :D

haha,jel BAŠ SVI?

Inače,mrak motor.
 
ima tu jedna

http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/motocikli/ponuda/motocikli/oglas-4895185.html
 
kruns said:
ima tu jedna

http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/motocikli/ponuda/motocikli/oglas-4895185.html
Ako je opatijska,izuzetna je.