Honda XX

kruns said:
ima tu jedna

http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/motocikli/ponuda/motocikli/oglas-4895185.html

Ne pise koliko covjek trazi, zna li netko?
 
cherokee said:
OK, OK našao si me Rivi.
Dakle XX! Ne znam od kud da počnem. Prvo vozio sam prije nje CBR 600 F i bio sam prezadovoljan motorom. Ubrzanje, ciklistika, potrošnja  ma sve super. I surfajući po netu naletjeh na CBR 1100 XX. Nije mi trebalo puno da se onak "internetski" zaljubim u motor. No financije i takve stvari (tu se pogotovo ubraja osoba u Rutingu koja je rekla da oni ne uvoze Blackbirda) su me malo udaljile od nje dok mi jedan dan Sekol nije rekao da je u Top-moto došla jedan srebrna. Od tog trenutka 48 sati je bilo previše da ju ja dočekam. I kredit i registracija  i sve ostalo sam srdio u to vrijeme. A onda MOTOR!!!!! Nema riječi s kojima se može opisat gušt vožnje. Istina motor ima 225 kila tako da nije najlakši ali nema nikakvih, ali vjeruj mi, nikakvih problema s upravljanjem. Prolaziš među autima kao s skuterom. Ako hočeš odeš na autoput odereš po gasu i brzine do cca. 220 km/h ni ne osjetiš. E nakon toga glavu iza vjetrobrana i stišći koliko možeš i granicu od 300 km/h nije teško dostić. Spustiš se s autoputa i opet se voziš 50 km/h kroz grad. Ako imaš suvozača opet isto. Za njega položaj puno bolji nego na mojoj 600F. Sad bih mogao ovaj opis nastavit na jedno tri strane i opet ne bih mogao sve opisati. Jednostavno moraš sjest na nju i probat. A za tvoj problem-probaj pogledat po oglasniku tu na motorima se prodavala jedna plava '99 godište u Vž.Ako ne to pitaj u Top-motu ako zanaju aza koju polovnu. Jedini problem je kod toga da se ti motori slabo prodaju. Tj. kad ga kupiš voziš ga jaaaaaaaako dugoooooo!Sretno u potrazi!! (y) (y)

To mene zanima...daj se još malo raspiši. Kakve su cifre na servisu? One potrošne stvari - kočnice, filteri, sviječice...
Ja sam u Zg pa bi jedna od zadaća bila i probijanje kroz gužvu.
 
dan the man said:
To mene zanima...daj se još malo raspiši. Kakve su cifre na servisu? One potrošne stvari - kočnice, filteri, sviječice...
Ja sam u Zg pa bi jedna od zadaća bila i probijanje kroz gužvu.

Cifre na servisu su mi još nepoznanica jer motor ima 5500 km a kupljen je prošle godine u jesen tako da sam ga morao maziti dok ga ne razradim. Potrošnja joj se u gradu kreće negdje oko 8-8,5 litara. Prvi servis (Moto-Sekol) me je ispao cca 600,00 Kn ( izmjena ulja i uljnog filtera) i taj se radi od 1500-2200 km. A vožnja kroz grad je kao da voziš skuter. Nigdje nemam problema s njom. Prodjem tamo gdje prođe i svaki drugi motor.
Evo i malo slikica:


Za sve ostale informacije plati  :piva: u Pitu i nema beda!!! (y) (y)
 
cherokee said:
A vožnja kroz grad je kao da voziš skuter.
Daj ne pričaj gluposti. Sad mi je žal da ti nisam dal GSR600 da vidiš kaj je okretan motor.
Slavonska, tj. Ljubljanska avenija nije gradska vožnja.
 
Nije bas ko skuter al moze se proc bez problema. Malo su retrovizori siri al zato cak nesto i vidis na njima nazad,a ne samo svoje laktove kao na vecini motorkotaca :mrgreen:

Ma motoric je za 10 (y)-ja sam je kao bio prodo kolegi al ispali su neki problemi pa je vratio nazad, a ja u medjuvremenu kupim zx 12 :?. Jedina prednost 12ke je snaga i mozda malo vise jebacki izgleda-ostalo je sve na hondinoj strani-pocev od polozaja sjedenja(pogotovo za suvozaca), preko rada masine,hidraulicnog kvacila,metalnog rezervoara-za tank torbu,centralnog oslonca, instrument table do kocnica. Kupi neces se pokajat :D
 
ADAM said:
A u Iranu 12 litara= 1 (jedan) E :shock:
a u Iraku prije okupacije je bio besplatan benzin
jumping-smiley-001.gif


što se tuiče onog oglasa..ne piše cijena....
 
cherokee said:
Za sve ostale informacije plati  :piva: u Pitu i nema beda!!! (y) (y)

platim pivu al sad sam još dodatno nabrijan...ak uskoro ne nađem motor odoh po novu pa makar jeo grah godinu dana :mrgreen: