Horizons Unlimited Travellers Meeting Thursday June 27 - Sunday June 30, 2013 -

Gasho

New member
Pozdrav svima. Nema me odavno. Povremeno pratim sto se desava, a svako ko zeli preko Crne Gore neka se javi kao i do sada...
Evo i ovaj miting kao predlog za nastupajuce ljeto...

Zivjeli, vidimo se... :021:
 
Pozdrav prijatelju. Gs-a sam prodao prosle godine. Nadam se uskoro necem istom... :mrgreen:
 
pozz Gasho,trebali bi neki savjet za smještaj u Baru,tamo oko 10.6.  :misli: :misli:
 
:) sad ne da se hvalim ali kad smo već kod teme Crna-Gora bio sam na njihovoj moto žurki koju je organizirao mislim ( :misli: )Mc CRUISER koja se održala 23.03.2013 u Herceg-Novom (ili Igalu,-Neznam kojem gradu pripada PEOPLES bar). Zbilja, dečki su to super napravili; živa muzika (ali bez pevaljke), cuga i gratis bonovi za klopu.  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)
Svi su bili gostoljubivi i OK. Samo pohvale i veliki pozdrav Dušku i ekipi.
 
Dane-ČK said:
pozz Gasho,trebali bi neki savjet za smještaj u Baru,tamo oko 10.6.  :misli: :misli:

Naravno...
Svi koji misle dolaziti neka mi se jave. Nacicemo nesto... (y)
 
Gasho said:
Evo i mali dodatak...

Znaš ono kad živiš i planiraš tri tripa u godini na koje bi svakako volio otići, i onda padnu isti
vikend.  :mrgreen: Kaže moja žena, "pa kakav je to plan?"  :mrgreen:
 
Ako si mislio na mene, tu sam... Ne kao ranije, jer nemam vremena, ali pratim povremeno. Naravno, svima koji zele kroz ili u Crnu Goru, stojim na raspolaganju... (y)
 
Podrav ministre...  bio ovo ljeto u puleni pa ni tamo te više nije.... 
...možda ovo ljeto opet krenem dole pa se javim...
...i ako si kroz Rijeku, javi se
 
Jel se može do skupa cestovnim motorom ili je makadam sve?
 
Molim za informaciju o trenutnom stanju puta od Trsa do Žabljaka ( via Sušica & Mala Crna Gora ).
Koliko navedeni put postaje "raskvašen" nakom kiše ?