HORNET 1000 / DUCATI 848 - 2008

CADALORA

New member
hondacb1000fhornet.jpg
kazu da bi to trebalo ovako nekako izgledati :misli:

Ducati_848_CG_1_01.jpg
 
Honda uvjerljivo vodi u utakmici , tko će napravit ružniji auspuh

ducati mali još da pali i to je to
 
žučko je ludilo, koja će bit otprilike cijena. :misli: a ova honda je jedan od ružnijih do sada viđenih motora, naravno osim BMW- og boxera. :LOL:
 
black said:
meni isto ovaj hondin auspuh i nije baš nešto :D
Cijela ova honda mi nikako ne lezi. Ako ce to biti konacni izgled onda ce biti kao i njegov slabiji brat, ruzan do bola.
Mozda samo isprobavaju javnost da vide reakcije. Yamaha i kawsaki su barem promjenili svoje digitalne ruzne turncelere u analogne kada su culi da motoristima to nikako ne lezi. Nadam se da ce i Honda njihovim stopama.

Sto se tice dukca: jednostavno oni ne mogu fulati s bilo kojim modelom. Sto god naprave milina je za oci.  (y)
 
ducati jako lijepo izgleda a honda bi definitivno trebala promjenit glavnog dizajnera :LOL: :LOL:

prvo novi hornet s onim ružnim auspusima pa cbr600rr s očajno loše riješenim zadnjim krajem a sad još i ovo :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
SaleKT said:
honda je photoshop, tak da ne mislite da će tak izgledat
Vjerojatno jeste. Ali po mome misljenju honda bi se morala odmaknti od izgleda manjeg strsljena kojem streetfighter look ne izgleda dobro. Mozda je na starom hornetu trebalo zasiljiti malo prednji far i zadrzati stari rep i spulje pod repom koji su mu ipak nekakav zastitni znak, te napraviti lagani redizajn. Ovogodisnji model je po meni preradikalno odstupio od prethodnika i izgubio onu zajednicku nit osim imena. Vlasnici novih horneta nemojte zamjeriti, ali samo iznosim svoje misljenje. Ipak je novi jaci i agilniji od starog.  :mrgreen:
 
SaleKT said:
honda je photoshop, tak da ne mislite da će tak izgledat

Jedan od ljepsih photoshopova. Svidja mi se prednja maska u stilu transformersa :D Netko je manga fan ;)

A i nekome se nisu dale lijepo odraditi grane :mrgreen:
 
nikome se nesviđaju ovi novi auspusi na hornetima , a meni su bas ovi modeli prekrasni :neznam:
 
hornet uopće ne izgleda loše, iako mi se ovaj zadnji što je izašo nikako ne sviđa...
 
Vozim Horneta 600 '04, motor mi je odličan. Jedino šta bi promijenio, da ima upside down vilicu kao onaj '05, instrumente bi zadržao '04, jer digitalni mi se nikako ne sviđaju. A šta se tiče nečeg drugog, mislim da ne bi trebalo raditi nikakve veće izmjene... To je moje mišljenje...
 
einstein said:
Vozim Horneta 600 '04, motor mi je odličan. Jedino šta bi promijenio, da ima upside down vilicu kao onaj '05, instrumente bi zadržao '04, jer digitalni mi se nikako ne sviđaju. A šta se tiče nečeg drugog, mislim da ne bi trebalo raditi nikakve veće izmjene... To je moje mišljenje...
verzija iz 2005 je po meni najbolja,trebali su se drzati one linije i nabacit malo konja i to je to  :wink:
 
Jel se zna kakve bi performanse trebao imati Dukac i koja bi priblizno cijena bila?
 
markookram said:
nikome se nesviđaju ovi novi auspusi na hornetima , a meni su bas ovi modeli prekrasni :neznam:
Također se slažem s tobom..
Ovi malo stariji Horneti ruku na srce, ali šta je je. Definitivno izgledaju malo masivnije i ozbiljnije od novog, ali ovaj novi je daaaaaaleko od toga da bih ga nazvao ružnim..
A curke (osim Crnke) se ful pale na ovu novu Horneticu.. :mrgreen:
Pogotovo ova nova "desetka".
Btw, šta se tiče topova, pa ljudi, pa tak i tak se to odmah isti tjedan skida dolje i stavlja Arrow. (y)
 
CADALORA said:
hondacb1000fhornet.jpg
kazu da bi to trebalo ovako nekako izgledati :misli:

Ducati_848_CG_1_01.jpg
ne stoji mu loše ta žuta boja.  :mrgreen:
uz malo sreće, bit će još kanarinaca na cesti.  (y) (y) (y)
 
Novi horneti su dokaz kao i kod filmova da svaki sljedeći nastavak nikad nije bolji od originala  :mrgreen: