Hornet 600 cijena

staklarstvo

New member
Da li je puno,malo ili realnom dati 5000 Eura za horneta 2000 god uvot Italija sa 18000 km? Motor je za laika poput mene u dosta dobrom stanju, ide super ne izgleda kao da je trgan.
 
staklarstvo said:
Da li je puno,malo ili realnom dati 5000 Eura za horneta 2000 god uvot Italija sa 18000 km? Motor je za laika poput mene u dosta dobrom stanju, ide super ne izgleda kao da je trgan.

uzmi nekog tko se kuži pa nek pogleda s tobom :paper:
 
Za 5000 eura je Zlikavac od mene kupil Z750, 2004. god. sa 27 tkm (stvarnih) i reg. do sad otprilike i još nekaj opreme, pa ti vidi jel ti puno za 4 god. stariji motor puno dat 5000 eura
 
Kak ti je gigi napisao. Puno je. A pitanje je dal su kilometri stvarni. U sedam godina 18 000 km,pa kaj je taj išel samo na plac s motorom.
 
Ima Hornet 600 8/06, 4500 km za 50000 Kn, nikad padan još ima original gume. Pa ti vidi.
 
Puno mi se čini! nas je cbf 600 N sa 4.500 km pređenih 2004/2005 došla 35.000 kn (4.700 €)
 
To nije isti motor, nego ti spominješ motor koji je u startu dosta jeftiniji nego Hornet i 2. godine stariji...
:misli:
 
KUKi_ said:
To nije isti motor, nego ti spominješ motor koji je u startu dosta jeftiniji nego Hornet i 2. godine stariji...
:misli:
Istina je, al bez obzira mi se čini malo preveć cijena koju je gore naveo :misli:
 
Ribica69 said:
Istina je, al bez obzira mi se čini malo preveć cijena koju je gore naveo :misli:

Uf my bad, misli da odgovaraš na moj post...
 
staklarstvo said:
Da li je puno,malo ili realnom dati 5000 Eura za horneta 2000 god uvot Italija sa 18000 km? Motor je za laika poput mene u dosta dobrom stanju, ide super ne izgleda kao da je trgan.

kupi Z750 ako ti se  imalo sviđa ovdje član foruma SALE KT ga prodaje povoljno a motor je u odličnom stanju mislim da ti je 2004 godište i ima 18000km
nikad padano i redovno održavan,za to ti mogu sigurno reć da nebi pogriješio (y) a ovo za horneta mi se čini malo prevelika cijena bar za to godište :?
 
RSV TUONO said:
kupi Z750 ako ti se  imalo sviđa ovdje član foruma SALE KT ga prodaje povoljno a motor je u odličnom stanju mislim da ti je 2004 godište i ima 18000km
nikad padano i redovno održavan,za to ti mogu sigurno reć da nebi pogriješio (y) a ovo za horneta mi se čini malo prevelika cijena bar za to godište :?

Z750 crne boje, 2004 god., 20tkm, bočni slideri, nikad padan, redovno održavan, jedino što nikad nije bio zavrćen preko 10000 okr. pa bi ga trebalo malo ispuhati... :LOL: inače motor u perfektnom stanju, garažiran i očuvan stvarno nema greške...cijena 5300€ fix valjda.
 
neznam zvuči mi isplativije od tog horneta 2000god.al ti odluči 8)
 
neznam oduvijek su mi se honde svidjale pa bi bas si htio horneta uzeti i meni se cinila cijena pomalo visokom pa sam se htio raspitati sa ljudima koji znaju vise od mene
 
po meni prevelika cijena za tu kubikažu tog godišta prijatelj je kupio hornet 2002godin očuvanog sa sića kilometara za 4500eura.
 
KUKi_ said:
Taj mora da je dobar!!!

pogledaj sliku,ja da kupujem isao bi ga pogledat,a ne tako odma odbacit jer si sumnjicav.
ne mora nuzno bit los zbog povoljne cijene,a da je naveo cijenu 6500 E onda bi bio dobar????
zbog takvih slicnih tebi i jesu cijene polovnih motora pretjerane
 
PERA_st said:
prodaje se na auti.hr hornet 600 2005,4000 km,5000 E
mozda opet kakav pomorac ili netko tko ga je "izgubio" na kocki... kako god, treba ga pogledati...  ali iz iskustva tesko da je motor u jako dobrom stanju i po toj cijeni...
 
sharkica said:
mozda opet kakav pomorac ili netko tko ga je "izgubio" na kocki... kako god, treba ga pogledati...  ali iz iskustva tesko da je motor u jako dobrom stanju i po toj cijeni...
Slažem se,horneti su inače malo precijenjeni po meni,tak da izgleda da je ovaj razvaljen ili je nekaj drugo u igri