Hornet 600 cijena

Jesi to kod zube gledo :misli:  da ima 18000 samo drugi put :LOL:
 
Gornje 2 su sigurno iste :LOL: :jesus:
 
markookram said:
ovo je 900 , zar ne  :misli:
na ove tri slike je hornet 600.
 
nemas li ti nekog pametnijeg posla nego mene prcovo je nova opcije 2001 god, 4500 eura regana godinu dana 22000 km kupljena u hrv.,navodno jako dobro pazen
 
pa gdje si gledo motor možda znam pa ću ti reć šta je


 
staklarstvo said:
neznam oduvijek su mi se honde svidjale pa bi bas si htio horneta uzeti i meni se cinila cijena pomalo visokom pa sam se htio raspitati sa ljudima koji znaju vise od mene
i ja mislim da bi trebao tražiti horneta ako voliš taj motor a ne slušati kupi zeda ili kupi fz6 ili kupi traktor  :wink:
jedino što bih ti preporučio je da kupiš horneta 900 umjesto 600 ako nađeš nekog koji ti po stanju i cjeni odgovara mada su i 600 odlični motori i moje je mišljenje da su puno vozniji i kvalitetniji od navedenih alternativa  (y)
 
Gle plati pivo pa ču ti odat tajnu  :mrgreen:
 
staklarstvo said:
nemas li ti nekog pametnijeg posla nego mene prcovo je nova opcije 2001 god, 4500 eura regana godinu dana 22000 km kupljena u hrv.,navodno jako dobro pazen

Prvi vlasnik?

Ovo već bolje zvući  (y)
 
staklarstvo said:
nemas li ti nekog pametnijeg posla nego mene prcovo je nova opcije 2001 god, 4500 eura regana godinu dana 22000 km kupljena u hrv.,navodno jako dobro pazen

(y) (y) ovo fino izgleda  (y)

 
staklarstvo said:
2 vlasnik, navodno je prvi vlasnik bio njegov frend koji je s njim okrenu 2000 km, a on ostatak

ako je od frenda onda ima servisnu knjižicu?

Nije se mogla zagubit?

To je dobro imat...iako ne garantira ništa jer poslije garancije motor je mogo bit servisiran bilo gdje...
 
evo danas sam isao gledati ovu crnu motor je savrsen nema crtice na njemu uredno servisiran, ima drukcije retrovizore, crash barove i drukciji volan u sivoj boji koja je i boja same masine i tih crash barove uglavnom definitivno uzimam