Hornet 600

Hornet-Ri

New member
Evo ovako! nemam nekog povjerenja za dati svoj motor nasim serviserima! Trebao bi (po papirima) raditi stimanje ventila i kalibriranje karburatora! Posto se radi o mojoj guzici (a bogami i glavi) ne daje mi se to svakome tj. bilo kome da mi radi! Ima li tko kakvu ideju ili iskustvo mozda sa trstom ili?
Unaprijed Hvala
 
Pa kvragu Routing je u Rijeci, ako oni ne znaju oko Honde, ko onda zna??? :shock: :x
 
ma odi u mali moto kastav do mladena dečko stvarno radi ok ,ja svoju hondu vozim kod njega. :cool:
 
bio sam u rutingu! posalju me u ri-moto ili tako nekako!
Dosao kod njega on meni koje ulje.. zasto pa znas li ti...
Sta te boli k... koje ulje ili sta stavljam ako sam te dosao pitati za stimanje ventilia i ostalo nemoj me muciti bez veze moj je motor, nije u granaciji vise i okani me se!!!
Uglavnom nisam zadovoljan!
 
mali moto radi to isto kvalitetno koliko i ri moto..samo u ri motu ostaviš hrpu love.......
nema veze tvoj izbor 8)
 
AF motori definitivno ! Sad su na novoj adresi ( iza Tuša ) ! Andrej i Filip su radili prije u Rutingu , prije 2 godine su otvorili svoju firmu i sigurno su dobri ! Pozdrav !
 
marcrnko said:
AF motori definitivno ! Sad su na novoj adresi ( iza Tuša ) ! Andrej i Filip su radili prije u Rutingu , prije 2 godine su otvorili svoju firmu i sigurno su dobri ! Pozdrav !

obisao sam puno majstora al sad kod njih ustimavam sve sto treba...
jest da imam skuter al nema veze dolazi kod njih masu ekipe vidim...