Hornet vs. Marauder

Zlatni2001

New member
Evo mala trka mene i mog horneta i Musa na Marauderu al sa masinom od ZZR-a  :mrgreen:
inace zvuk je Marauderov a ne hornetov.....
 
vrlo rado bi to smanjio al ne znam kako, ako netko na forumu zna nek smanji i nek uploada bit cu zahvalan  (y)
 
Zlatni2001 said:
vrlo rado bi to smanjio al ne znam kako, ako netko na forumu zna nek smanji i nek uploada bit cu zahvalan  (y)

ma neznam baš da se može smanjit,ali ne brini  :mrgreen: kupit ću ja adsl :mrgreen:
 
Inace mogu reci da sam se dobro pomucio da ga oderem i to je bilo za par metara  :shock:
bacio sam pogled na okretaje i tek na 8000 kad motor poludi, sam ga ostavio za par metara a do tad smo bili isti

mislim da ce taj decko iznenadit dosta nadobudnih trkaca na cesti sa marauderom  :mrgreen:
 
Tomi RR said:
Ovo je jako poučno, ti u kratkim hlačama, a on bez kacige u majci kratkih rukava  :mrgreen:

ma danas me ubila ova sparina pa sam u kratkim hlacama, a i bili smo u apriliji pa su nas decki nagovorili na trku a ovaj nije imao kacigu u blizini :)
 
ADAM said:
Zato si ga  i pobijedio :mrgreen:

inace Mus mnogi ga znaju bio je u holisterima i jebeno vozi (ima Z750 i narandjastu kacigu) i u ivanicu na susretu holistera ubijamo ja i on onog jugica i cak smo izasli na slici u moto klubu :)
 
Tomi RR said:
Ovo je jako poučno, ti u kratkim hlačama, a on bez kacige u majci kratkih rukava  :mrgreen:

da bas,,a jos najbolje na cesti s prometom,,hm i cudimo se kada neko odrapi i dajemo neke savjete a mi gori od njih skupa  :palacdolje:
 
grga750 said:
da bas,,a jos najbolje na cesti s prometom,,hm i cudimo se kada neko odrapi i dajemo neke savjete a mi gori od njih skupa  :palacdolje:

a tako ti je to uvijek dajemo savjete iako ih mi možda sami i ne koristimo 8)
 
A šta ste napali čovjeka. Pa neka se vozi kako želi. Njegove kosti, njegova glava, njegova koža.
Sve samo sveci!  :moli:
 
Medo said:
A šta ste napali čovjeka. Pa neka se vozi kako želi. Njegove kosti, njegova glava, njegova koža.
Sve samo sveci!  :moli:

Nek se vozi nisam ja niš reko za njega,pa i ja nekad volim vozit se i radit sranja :mrgreen:
 
Divljaci jedni!
Bez kaciga! Sram vas može bit... :brush:

:mrgreen: