Hornet VS Monster

Jurko006

New member
Poz ljudi, trenutno vozim Hondu Horneta 2006. godište, razmišljam o prelasku na Ducati Monstera. Super sam zadovoljan Hondom i jasno mi je da je em jeftinije em jednostavnije održavanje, ali romantičar sam pa me talijan vuče. U biti, mislim da ne bi bilo nikakve dileme da uzmem Ducatija, ali je Monster 20ak konja slabiji (696 gledam, 2009. godište, to mi je cijenom prihvatljivo). Nekako mi nema smisla prelaziti na slabiji motor.
Da čujem vaše pluseve i minuse?
 
Nero said:
Plus je jedino izgled.

I to jedino kod serije horneta od 2007+.
Imho, 2006. ima timeless dizajn, usd vilice... Izgleda onako kako bi motor trebao izgledat. Da su ostavili
taj dizajn uz ostala poboljšanja i danas bi se prodavao. 


Jurko006 said:
Poz ljudi, trenutno vozim Hondu Horneta 2006. godište, razmišljam o prelasku na Ducati Monstera. Super sam zadovoljan Hondom i jasno mi je da je em jeftinije em jednostavnije održavanje, ali romantičar sam pa me talijan vuče. U biti, mislim da ne bi bilo nikakve dileme da uzmem Ducatija, ali je Monster 20ak konja slabiji (696 gledam, 2009. godište, to mi je cijenom prihvatljivo). Nekako mi nema smisla prelaziti na slabiji motor.
Da čujem vaše pluseve i minuse?

Provaj monstera, vozi ga godinu dana, pa kupi opet horneta. Više ćeš ga cijenit. :mrgreen:
 
Vozi ono što će ti više razvlačit smješak, motorom se i onako prevozi duša a ne tijelo  8)