Hornet zaštita od vjetra

frend stavio, veli nebo i zemlja. Vozio se po autocesti do kraja. 218.
 
Imam original Hondin. Skinuo, jer naked je ipak naked. Pomaže do 170 km/h, a kasnije moraš ionako polegnut......(a to mi izgleda nekako smiješno)....
 
skiman said:
Imam original Hondin. Skinuo, jer naked je ipak naked. Pomaže do 170 km/h, a kasnije moraš ionako polegnut......(a to mi izgleda nekako smiješno)....

A je i to istina kaj veliš da je naked ipak naked ali ipak kolko čujem od dečki kaj su si to stavili da im se puno ljepše voziti s tim neg bez toga pogotovo na duge ture.
 
Pepeljug said:
Ponosni vlasnici,

Ukoliko ste stavili windshield recite jel pomaže ili ne i do kojih brzina.


Do nekih 140 km/h je ok, sve iznad toga stvar osobnog dozivljaja. U svakom slucaju isplati se staviti ga radi duzih tura.
 
Pitbull said:
A je i to istina kaj veliš da je naked ipak naked ali ipak kolko čujem od dečki kaj su si to stavili da im se puno ljepše voziti s tim neg bez toga pogotovo na duge ture.

Za duge ture, ga i ja stavljam (pogotovo za autoput) inače vozim bez.......


P.S. Prodam originalne topove za Horneta 900!
 
skiman said:
Imam original Hondin. Skinuo, jer naked je ipak naked. Pomaže do 170 km/h, a kasnije moraš ionako polegnut......(a to mi izgleda nekako smiješno)....

Evo, dolje original...je da je noviji hornet od tvoga ali meni ovo super izgleda...
 
Ako već kupujete naked motore onda se i pomirite s time da će vjetar puhat.
Ako vam se vozi na duže ture kupite touring motor.

Uostalom ovo zvuči kao da se žališ što ti u kabrioletu kiša pada na glavu :mrgreen:
 
berislavv said:
Ako već kupujete naked motore onda se i pomirite s time da će vjetar puhat.
Ako vam se vozi na duže ture kupite touring motor.

Uostalom ovo zvuči kao da se žališ što ti u kabrioletu kiša pada na glavu :mrgreen:

Ja se vozim na nakedu i jednostavno znam da je to tako...nemam se šta mirit...
A da bi kupio touring motor samo zato ako ću jednom godišnje eventualno napravit turu veću od 1000 km?
Pa motor kupujem da bi guštao u njemu cijelu godinu, a ne zbog eventualno jednog putovanja.
Ako netko gotovo svaki mjesec ili dva napravi turu veću od 1000 km onda je takav motor super riješenje.
Ali opet...ja iz gušta sa svojim raptorom mogu gdje hoću.
Nitko ne traži od mene da vozim konstantno izned 150.
130 je u redu...
 
Pivi said:
Evo, dolje original...je da je noviji hornet od tvoga ali meni ovo super izgleda...

Kako je zakacija taj vizir  :misli:  Na originalnoj maski nema nikakve rupe di bi se moga zakacit. Nije valjda busija masku? ili je zalipija?  :misli:
 
Hornet_Fan said:
Kako je zakacija taj vizir  :misli:  Na originalnoj maski nema nikakve rupe di bi se moga zakacit. Nije valjda busija masku? ili je zalipija?  :misli:

Pojma neman...iman ovu sliku i to je to...ali meni lipo izgleda...
Prikačia je sa nečim...valjda vidama...vidiš da se vide.
 
berislavv said:
Ako već kupujete naked motore onda se i pomirite s time da će vjetar puhat.
Ako vam se vozi na duže ture kupite touring motor.

Uostalom ovo zvuči kao da se žališ što ti u kabrioletu kiša pada na glavu :mrgreen:

Dok pada digneš krov na kabrioletu!  :mrgreen:
 
Pivi said:
Pojma neman...iman ovu sliku i to je to...ali meni lipo izgleda...
Prikačia je sa nečim...valjda vidama...vidiš da se vide.

Stvarno nekuzin evo slikaica mog horneta i na maski nema rupe za zakacit taj vizir  :misli:
 
Pivi said:
Evo, dolje original...je da je noviji hornet od tvoga ali meni ovo super izgleda...
Sve je istina, samo što si ti stavio sliku od Horneta 600, za razliku od moga koji je Hornet 900. A zaštita od vjetra na mom motociklu  je bila kupljena kao dodatna oprema znamke Honda (za ovu znamku i tip motocikla- za razliku od MRA, Givi i slično). Inače se i ja slažem, da ako sam kupio nakeda, neka bude naked inače bi kupio nešto drugo. Zato ga vozim bez zaštite, a kad idem u Toskanu i to po autoputu, onda ga stavljam......
 
Pitbull said:
Dok pada digneš krov na kabrioletu!  :mrgreen:

i to nekoga živcira :)
ajmo onda da se žališ kako je jeep neudoban jer ima tvrdi ovjes dok se voziš po autoputu a on na svakoj neravnini poskakuje :mrgreen:
 
berislavv said:
i to nekoga živcira :)
ajmo onda da se žališ kako je jeep neudoban jer ima tvrdi ovjes dok se voziš po autoputu a on na svakoj neravnini poskakuje :mrgreen:

jel ti voziš motor :LOL: :LOL: :LOL:

pa ko voli nek izvoli :mrgreen: :LOL:
 
SaleKT said:
jel ti voziš motor :LOL: :LOL: :LOL:

pa ko voli nek izvoli :mrgreen: :LOL:

više ne:)
moj naked je u karamboliranom stanju
samo hocu reci da ako sam kupio nakeda onda cu i pristat na vjetar koji puše a ne sad stavljat nekakve windshieldove i tak
 
berislavv said:
više ne:)
moj naked je u karamboliranom stanju
samo hocu reci da ako sam kupio nakeda onda cu i pristat na vjetar koji puše a ne sad stavljat nekakve windshieldove i tak

to je tvoj stav i tvoj odabir, svako ima svoj

pa i ostali na sport ili tourer motorima  stavljaju zamjenske višlje windshielde, ako će to nekome pomoć, bar i malo, neka . ne vozaju se svi sa takvim motorima 130, 140, osobno kad dođem na dobar pravac volim povuć i preko 200, kad se sagnem pomaže mi taj mali windshield.
znači ako nekome ne nagrđuje izgled motora, a pomaže mu , neka mu
 
SaleKT said:
to je tvoj stav i tvoj odabir, svako ima svoj

pa i ostali na sport ili tourer motorima  stavljaju zamjenske višlje windshielde, ako će to nekome pomoć, bar i malo, neka . ne vozaju se svi sa takvim motorima 130, 140, osobno kad dođem na dobar pravac volim povuć i preko 200, kad se sagnem pomaže mi taj mali windshield.
znači ako nekome ne nagrđuje izgled motora, a pomaže mu , neka mu

pa neka
ja sam samo iznio svoj stav