Hornet zaštita od vjetra

Hornet_Fan said:
Kako je zakacija taj vizir  :misli:  Na originalnoj maski nema nikakve rupe di bi se moga zakacit. Nije valjda busija masku? ili je zalipija?  :misli:

Izbusi se male rupice na plastici iznad fara i zatim vijcima i gumiranim odstojnicima zasarafi na nju. Osobno mi je ljepse drugo rjesenje gdje se vizir pricvrsti preko vijaka za far. Skinem vizir kada hocu i nema onda rupica na plastici kao ui ovom slucaju.
 
Kada nisam imao plexi puhalo mi je po glavi i prsima! Kada sam ga stavio po prsima se smanjilo, ali zato po glavi šora k'o blesavo! Govorim o uspravnom položaju naravno! Razmišljao sam o skidanju, ali mi u pravilu govore da ovak ljepše izgleda pa sam ga ostavio...
 
Ajd jel mi može sad netko usporediti vožnju na nakedu sa pleksiem (jer ga nikad nisam vozio sa pleksiem) i vožnju sa nekim novijim R motorom. Jel ima razlike?
 
Medo said:
Ajd jel mi može sad netko usporediti vožnju na nakedu sa pleksiem (jer ga nikad nisam vozio sa pleksiem) i vožnju sa nekim novijim R motorom. Jel ima razlike?

Mogu ja:

Na nakedu i sa pleksijom i bez pleksija sjediš uspravnije neg na bilo kojem novijem R-u!  :mrgreen: :mrgreen: :jesus: :jesus:
 
Pitbull said:
Mogu ja:

Na nakedu i sa pleksijom i bez pleksija sjediš uspravnije neg na bilo kojem novijem R-u!  :mrgreen: :mrgreen: :jesus: :jesus:

J... Vas ti gejkasti vjetrobrančići  :LOL:. Već sam par puta radio po 400 km autoputa s Hornetom, konstantno max. brzina i nema problema, a ja nemam nista od vjetrobrana. Stoga budite muško ili si kupite R-a  :jesus:
 
BikesRule said:
J... Vas ti gejkasti vjetrobrančići  :LOL:. Već sam par puta radio po 400 km autoputa s Hornetom, konstantno max. brzina i nema problema, a ja nemam nista od vjetrobrana. Stoga budite muško ili si kupite R-a  :jesus:
A jest ti neka brzina!  :mrgreen:
 
Medo said:
Ajd jel mi može sad netko usporediti vožnju na nakedu sa pleksiem (jer ga nikad nisam vozio sa pleksiem) i vožnju sa nekim novijim R motorom. Jel ima razlike?
Ako se voziš uspravno šora i na jednom i na drugom....
 
Medo said:
Vjeruj mi ja si mogu puno zamislit a on tolko sigurno ne ide!  8)

Dok tvoja Yamaha pređe kilometara koliko moj Hornet već će 16 puta biti reciklirana u konzervu za gulaš  :wink:
 
hornetaši, imam ja srebrni vjetrobran od givija, novi, još s naljepnicom na šajbi, voljan sam ga stavit u prodaju ak kog zanima.
 
miro said:
hornetaši, imam ja srebrni vjetrobran od givija, novi, još s naljepnicom na šajbi, voljan sam ga stavit u prodaju ak kog zanima.

Srebrni? Bas me zanima kak izgleda. Imam givijev ,ali je prozirno smedi. Za srebrni jos nisam videl i cul. Daj slike ako ti se da.
 
BikesRule said:
Dok tvoja Yamaha pređe kilometara koliko moj Hornet već će 16 puta biti reciklirana u konzervu za gulaš  :wink:
Moj komentar je bio šala i uopće nije imao veze sa mojom Yamahom, a Hornet smatram jako dobrim motorom i ne hračkam na njega!  :wink:
A što se tiče kilometara tu si debelo u krivu!
 
Medo said:
Moj komentar je bio šala i uopće nije imao veze sa mojom Yamahom, a Hornet smatram jako dobrim motorom i ne hračkam na njega!  :wink:
A što se tiče kilometara tu si debelo u krivu!

Ma šalim se kolega  (y). Ne hračkam ja na tvoju Yamahu, eh da imam para imao bi je i ja  :(
 
kruntas said:
Srebrni? Bas me zanima kak izgleda. Imam givijev ,ali je prozirno smedi. Za srebrni jos nisam videl i cul. Daj slike ako ti se da.
ček...evo....