HR trgovci rabljenim motociklima

NOroad

Member
Nešto sam čačkao po netu i primjetio da je ponuda vrlo skromna, u odnosu na autotrgovce.

Mislim da u mom (kvarnerskom) kraju nema niti jedan dealer motorima koji pored novih nudi i rabljene, eventualno neki iz zamjene "staro za novo".

Smatram da je u vrijeme motociklističkog boom-a u svijetu (prije ili kasnije i kod nas), neobično da se nisu pojavili "igrači" te vrste na tržištu.

Slovenci su (opet) ispred ..
http://www.motohit.si/

Ili se varam?  :neznam:


 
Zato postoji jako veliki broj uvoznika koji prodaju polovne motore
 
Slovenci u zadnje vrijeme masovno uvoze polovne motore iz Italije, ispravne i razbijene, sređuju ih i preprodaju ih dalje...mana je to što se ne može provjeriti motor i broj vlasnika i sve ostaje na povjerenju prodavaču.
 
Obzirom na to koliko sam ja i moji bližnji u životu kupili motora iz Hr i "po putu" utvrdjivali razne prijevare, to me najmanje zabrinjava, volio bih da i mi imamo takve "dealere" ovdje, pa kome se posreći..

.. ali bi barem izbor bio bolji .. a tek cijene..
 
andrej16888 said:
Zato postoji jako veliki broj uvoznika koji prodaju polovne motore

Kao tvrtke ili pojedinačni uvoz? Znaš za neke?
 
Za tvrtke ne znam. Sitne ribe. Vidis po oglasima na njuski, koliko ih ima. Slovenci su puno prije nas poceli taj biznis, i sada su vec uhodani. I mi smo sada njihovo trziste.
 
Gdje?
Na službenim stranicama nema ništa..
 
ista faca ista pitanja od prije 2 godine :LOL: :LOL: :LOL:





Srki
 
ropee said:
Moto Bencony - obično imaju zanimljivu ponudu

da, kod njih se nađe baš svega  (y)
 
NOroad said:
Nešto sam čačkao po netu i primjetio da je ponuda vrlo skromna, u odnosu na autotrgovce.

Mislim da u mom (kvarnerskom) kraju nema niti jedan dealer motorima koji pored novih nudi i rabljene, eventualno neki iz zamjene "staro za novo".

Smatram da je u vrijeme motociklističkog boom-a u svijetu (prije ili kasnije i kod nas), neobično da se nisu pojavili "igrači" te vrste na tržištu.

Slovenci su (opet) ispred ..
http://www.motohit.si/

Ili se varam?  :neznam:

kad sam otvorio temu procitao sam motoshit :LOL:

a ima par motora kod klobučar auto ali drže cijenu...
 
I moj frend je kod njih uzeo suzukija nekakvog i isto je zadovoljan