Hungaroring

Grawe said:
mozda ce zvucat glupo, ruke mogu trnut zbog previsoko postavljenih rucica kocnice i kuplunga, kad ih se onak pokusava zagrabit. Vrlo vjerojatno to ovdje nije slucaj jer pretpostvljam da su podesene kak spada, al nikad se ne zna.

zvuči glupo :mrgreen:
 
Nemojte sad stvarati medicinski problem od toga. :mrgreen:
Kao što mi od uvjek na prvom spustu dana na skijama utrnu stopala u pancericama, tako mi na prvom điru na pisti utnu zapešća. To je meni normalno i nije nikakav problem. Ponavljam, trnu mi samo dok se ne zagrijem.... :D
 
Meni trnu kad vozim turistički čim malo ubrzam nemaju kad trnuti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
BorisZ said:
Nemojte sad stvarati medicinski problem od toga. :mrgreen:
Kao što mi od uvjek na prvom spustu dana na skijama utrnu stopala u pancericama, tako mi na prvom điru na pisti utnu zapešća. To je meni normalno i nije nikakav problem. Ponavljam, trnu mi samo dok se ne zagrijem....

Dećki
molim Vas na ovom razgovoru nemojte lupat gluposti. Ako želimo nekom od naših vozača pomoči onda ,čemo mu pomoći.Borise daj mi tvoj broj Faxs tel.,pa će ti KAZE,poslati viježbe šta moraš raditi
KMS ti želi pomoći,a ne odmoći
Puno sretnih kilometara
želi ti KMS
 
DAC said:
BorisZ said:
Nemojte sad stvarati medicinski problem od toga. :mrgreen:
Kao što mi od uvjek na prvom spustu dana na skijama utrnu stopala u pancericama, tako mi na prvom điru na pisti utnu zapešća. To je meni normalno i nije nikakav problem. Ponavljam, trnu mi samo dok se ne zagrijem....
Dećki
molim Vas na ovom razgovoru nemojte lupat gluposti. Ako želimo nekom od naših vozača pomoči onda ,čemo mu pomoći.Borise daj mi tvoj broj Faxs tel.,pa će ti KAZE,poslati viježbe šta moraš raditi
KMS ti želi pomoći,a ne odmoći
Puno sretnih kilometara
želi ti KMS

051/212-916

Hvala na trudu... :cool:
 
BorisZ said:
DAC said:
BorisZ said:
Nemojte sad stvarati medicinski problem od toga. :mrgreen:
Kao što mi od uvjek na prvom spustu dana na skijama utrnu stopala u pancericama, tako mi na prvom điru na pisti utnu zapešća. To je meni normalno i nije nikakav problem. Ponavljam, trnu mi samo dok se ne zagrijem....
Dećki
molim Vas na ovom razgovoru nemojte lupat gluposti. Ako želimo nekom od naših vozača pomoči onda ,čemo mu pomoći.Borise daj mi tvoj broj Faxs tel.,pa će ti KAZE,poslati viježbe šta moraš raditi
KMS ti želi pomoći,a ne odmoći
Puno sretnih kilometara
želi ti KMS

051/212-916

Hvala na trudu... :cool:

Imam ti ja neke mladiće iz VKA koji bi te također nazvali,vezano uz trnjenje :mrgreen: