Husquarna norden 901

sad me već ozbiljno podcjenjuješ.....
da na napuhavanje....... pa nismo u kamenom dobu......
imam silikonsku......
samo trup, bez glave i ruku nogu.....
oblačim je u medvjedića da je mama ne skuži kad mi sprema sobu..........
productimg



a sad idi jahat po lišću......
i obavezno jednu sliku iz mišje perspektive..........
Dobro je....iako ti je replay time sve sporiji, bar ti velicina x small silikona odgovara, tako da je ne moras niti oblacit u medvjedica jer ce ti stara nece ni skuzit.
Lisce je na jesen.....bit ce hrpa i iz tvoje perspektive naravno :)
 
Last edited:
Da potrošiš 1% vremena za razvoj svog karaktera od vremena koje provedeš za promociju i izradu videa, ima bi veću publiku.
Dobro si shvatia da si SW Motech i ostalim brandovima interesantan, ali to je zbog kvalitete rada, a ne karaktera.
 
Da potrošiš 1% vremena za razvoj svog karaktera od vremena koje provedeš za promociju i izradu videa, ima bi veću publiku.
Dobro si shvatia da si SW Motech i ostalim brandovima interesantan, ali to je zbog kvalitete rada, a ne karaktera
Reply!!:LOL:

Ej cure, isprike sto sporo replayam :mrgreen: , spremam bas opremu za video jer imam nova snimanja s velikom moto firmom.
1. Velike firme ti ne citaju komentare isfrustriranih drkađija i trollova na forumima / portalima, nego imaju svoj marketing team koji izabire najbolje profesionalce na temelju kvalitete, znanja, komunikacijskih vjestina i marketinga. Nikog nije briga sto ti i kompanjoni mislite 😭 , ali hvala ti sto si me prosjvetlio, sjetit cu se toga dok cu u Spanjolskoj snimat nove motore i opremu, a ti ces visit na forumu.
2. Znam da ce ti to bit tesko razumjet, ali moja komunikacija sa bilo kakvom firmom, klijentom i normalnim ljudima nije ista kao sa isfrustriranim trollovima na forumu. Ja ti samo ovdje dodem samo okacit fotke ili video za one koji prate i koje zanima, vjerujem da ti je tesko povjerovat ali ima super normalnih ljudi na forumu koji ne dolaze tu srat, podjebavat, pametovat ili ljecit frustracije ko vas nekolicina.
3. Napravite si neki podforum di si ga mozete medusobno danfat ,stavljat lajkove na komentare jer ste gori od baba koje trebaju dobit mengu. Vecinu ljudi ne zanima vese smece koje postate ispod skoro svakog posta...ovo je Husqvarna post.

Pusa!
 
alo faco....
hvala ti što pored posla sa velikim stranim firmama stigneš postat iste slike i linkove na brojne podforume ovog skrovitog provincijalnog mjestašca......
tako i mi kojima mame kuhaju i peru izdrkane mudante stignemo uživat u svjeckim slikama...
drž se junače...
 
Vidi se da si ima nekoliko razgovora, jer je razina komunikacije napokon prešla na drugi nivo.

Ne moraš se ljutiti, čak sam te pofalia, i reka da si brandovima interesantan zbog kvalitete rada.
To što si lik koji bi tia samo monolog voditi i nije spreman za komentar, na javnom forumu, to je tvoj problem.

Koliko košta snimanje motora?
U Hrvatskoj, ne Španjolskoj.
 
Ako se ne varam forumas VOPA ima jedan primjerak i vidjam ga po gradu, jako lijep motor!
 
Imam ga ja... pitaj što te zanima?
Ako više ne zanima Authora ajde molim te napiši koju riječ radi nas drugih, standardne informacije koje zanimaju večinu, udobnost, zaštita od vjetra, potrošnja, snaga, voznost po zavojima/autoputu/šumi, itd...
Uglavnom napiši sta ti se sviđa a šta ne sviđa.
Meni se motor jako sviđa, volio bih ga probati, možda i kupiti.