Husqvarna Te 410e

MARINO

Member

rijeci je o ovom motoru,99g,al ima 14000km i regan je,dal se isplati dat 3000eura???
Molio bi pomoc od onih koji znaju nes o tome motoru ili da su ga imali,prednosti i mane..sve sta znate
 
Nekako mi se čini malo cijena napumpana. Inače dobar motor. Obrati pozornost na neke osnovne stvari, povezi ako imaš nekog frenda mehaničara da čuje kak radi. Pregledaj ovjes jel razvaljen i tak. Ovak na prvu se čini usčuvan.
Inače ja sam imao Te410 2000, ali ne predugo.

Nichael ti je expert za Husqvarnu, probaj s njim preko PP-a
 
Ivanicak said:
Nekako mi se čini malo cijena napumpana. Inače dobar motor. Obrati pozornost na neke osnovne stvari, povezi ako imaš nekog frenda mehaničara da čuje kak radi. Pregledaj ovjes jel razvaljen i tak. Ovak na prvu se čini usčuvan.
Inače ja sam imao Te410 2000, ali ne predugo.

Nichael ti je expert za Husqvarnu, probaj s njim preko PP-a
daj mi molim te reci potrosnju ako znas i koje su po tebi mane bile??
 
cuo sam da je ta 410ka užasno spora...
i cijena je malo velika...
 
decko kaze da mu je krajnja 155kmh al meni vise bitno kako cupa,bar sam vidio kad ga je stisnuo,meni se cinio dosta jak...
 
ajde pitaj ga jeli on to kupio blizu makarske, baš me nesto zanima...
 
Teško je reći za potrošnju, ako se misliš vozit po šumi, manje km više goriva. Neko spominje brzinu, ako ti je do neke velike brzine to nije motor za to. Posebno ne s ovim gumama gore. Koje su mane? Nemam pojma, sjedi i vozi, kad ti ne paše prodaj...

Meni je bio dobar. Za šumu odličan...
 
BeLa-Vg said:
stavis sm kit i nisko ti nish nemoze!

cak ni onaj debeli štrumf tamu kijcu  :LOL:
e pa i mislio sam ga nakon nekog vremena preradit u sm al prvo se izgustirat po sumi...
Nisam ga vidio da se vozi po kijcu jer je decko iz Krka i slabo se vozi jer je kupio auto pa ga zato i prodaje..